Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Вчера за първи път опитах секс по телефона. - Е, и как е? - Заработих петдесет лева!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Как е на японски "воден режим" ? Веикато ниготури 😂🤣😂
Разни
12.07.2025
19,516 прегледа
Следващ →
Още вицове
Старшина пита войник: - Иванов, вярно е ли, че сте електротехник? - Тъй вярно. - Намерил съм Ви работа по специалността. Ще проверявате в 23:00 дали са изгасени лапмпите.
Седят в едно заведение две момчета и две момичета. Едното момче отишло до тоалетната. Едното момиче предлага: - Хайде да му направим номер на Митко! И вместо лимонада да му сипем ракия! А другото момче: - Аре да ми направите и на мен такъв номер!
В автобуса един мъж непрекъснато опипва задника на жената пред него. На нея й писнало от наглостта му, обърнала се и казала: - Господине, срам нямате ли?! Защо така ме барате непрекъснато?! - Ами, щото не ви бях видял в лицето!
Лъчезар Иванов е подал оставка(само на част от постовете) при условие, че никой няма да закача неговия митничар. ---- От партията няма да го изключвам, защото няма вредни последствия от това, което се е опитал според него да помогне на приятел. Това каза премиерът Бойко Борисов пред журналисти... - Щом е приятел ;-)?!
Един човек страдал от безсъние. Отива при доктор психолог. - Докторе, по цяла нощ не мога да спя. Сънувам, че бутам един влак и сутрин съм като парцал. - От къде до къде го буташ този влак - попитал доктора? - Ами от София до Варна. - Към 00:00 часа къде си по трасето? - Ами в Горна Оряховица. - О.К. Остави го там и лягай да спиш, аз ще го поема и бутам до Варна. Прибрал се човекът спокоен и започнал да си спи всяка нощ след 00:00 часа. Един ден го срещнал един приятел и му се оплакал, че не може да спи тъй като сънува по цяла нощ, че оправя мадами. Приятелят го изслушал пък го пратил при своя доктор. Отишъл той при доктора и му разправя за проблема си, а докторът го пита: - По колко мадами оправяш през нощта? - Ами по 5-6. - О.К. Аз ще взема да оправям три, а останалите три ти ще си ги оправяш, но само да се разберем - аз ще ги оправям до 00:00 часа тъй като след това бутам един влак от Горна Оряховица до Варна.