Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Скъпа! Току що ми се обади личният лекар и ми съобщи, че ми остават 7-8 часа живот. Искаш ли да отидем в някой скъп ресторант и след това да си вземем стая в хотел... - Да, бе! Много ти е лесно на тебе... нали няма да ставаш утре за работа...
Черен хумор 14,111 прегледа
Следващ →

Още вицове

В Зимбабве е извършен политически преврат. Премиер-министърът е изял президента. Двама пияници се качвали в тролея и единият попитал контрольорката: - Еий секси с този тролей мога ли да отида до гарата? Контролйорката: - Не, не можете! А другият пиян се провикнал от зад: - А аз, а аз??? Един пациент отива на доктор.Преглежда го докторът и казва: - Съжалявам,обаче ти остават само 3 минути живот! Пациентът скочил,хванал доктора за яката и извикал: - Докторе,ти баща,ти майка,не можеш ли да направиш нещо за 3 минути,бе човек! Докторът отговорил спокойно: - Мога бе!Ще ти сваря едно яйце! Може би малко хора знаят, но първото послание на апостол Павел към коринтяните започвало с думите: "Добър ден. Не изхвърляйте това писмо, това не е спам." Седят си двама руснаци на студа. По едно време идва някакво куче с водка в устата. Единият се обадил: - Я, виж, най-добрият приятел на човека. - Води и куче! - казал другият.