Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влязъл американец в един бар и викнал на бармана: Дай едно уиски бе, пляс и го изпил на екс, дай още едно, пляс и него на екс, колко е сметката попитал американеца - 100 долара казал бармана....Очуден Американеца си сложил ръката на бара и казал: - Режи тая ръка повече чаша с алкохол няма да вдигне. След Американеца влязъл Французин: - Един коняк -голям викнал Французина на бармана, ударил го на екс, още един голям пляс и него на екс....Сметкатааа... съответно -100 долара се 4уло от бармана, при което Французина си сложил крака на бара и казал: - Режи тоя крак повече в бар няма да влезе никога....... След известно време в същия бар влиза един Българин: - Голяма ракия , след малко ....още еднааа , след нея още една . - Сметката моля, казал Българина при което бармана отново отговорил 100 долара..........Българина учуден си извадил х. я и го пляснал на бара , какво да правя да го режа ли казал бармана...... - НЕ ДУХАЙ ГО.....
Разни 2,000 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вали проливен дъжд. Тълпа от хора чака автобуса на порутена спирка. Всички са се скупчили под пробития навес. Стоят подгизнали от вода и проклинат съдбата. Вече втори час автобусът не идва. По едно време по улицата с пърпорене се задава трабантче. Шофьорът спира точно пред спирката, смъква прозореца и пита: - Някой да знае вицове за трабантчета... - Иванчо, харесва ли ти новата учителка? - Харесва ми, татко. Тя е млада и хубава, но не е интелигентна. - Защо мислиш така? - Защото за всичко пита мен! - Мамо, ти обичаш ли сапунени опери? - Какво? Изаура, не, разбира се! Съдят жена, отровила съпруга си. - Значи, сложихте отровата в супата? Как стана това? - Ами, той седна и започна да вечеря... - И не започна ли да ви гризе съвестта? - Започна... Когато поиска допълнително... На Иванчо батко му качва момиче в колата и отпрашва към гората, а Иванчо на колелото и след тях. Скрива се зад едно дърво и слуша; -Ще ми дадеш ли? -Няма. -Ще ми дадеш ли, последно те питам...? -Няма да ти дам.... -Тогава слизай и се прибирай пеш. На другия ден Иванчо качва Марийка на колелото и я закарва на същото място и започва: -Марийке, ще ми дадеш ли ? -Ще ти дам Иванчо. -Марийке, последно те питам, ще ми дадеш ли ? -Нали ти казах, бе Иванчо, ще ти дам. -Вземай колелото тогава, аз ще се пребера пеша...