Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влязъл американец в един бар и викнал на бармана: Дай едно уиски бе, пляс и го изпил на екс, дай още едно, пляс и него на екс, колко е сметката попитал американеца - 100 долара казал бармана....Очуден Американеца си сложил ръката на бара и казал: - Режи тая ръка повече чаша с алкохол няма да вдигне. След Американеца влязъл Французин: - Един коняк -голям викнал Французина на бармана, ударил го на екс, още един голям пляс и него на екс....Сметкатааа... съответно -100 долара се 4уло от бармана, при което Французина си сложил крака на бара и казал: - Режи тоя крак повече в бар няма да влезе никога....... След известно време в същия бар влиза един Българин: - Голяма ракия , след малко ....още еднааа , след нея още една . - Сметката моля, казал Българина при което бармана отново отговорил 100 долара..........Българина учуден си извадил х. я и го пляснал на бара , какво да правя да го режа ли казал бармана...... - НЕ ДУХАЙ ГО.....
Разни 1,999 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съветник на ББ(виц е, той знае всичко;-) му намеква, че с тези изявления, за чудесата от пръстени от магистрали, взима народа за много глупав. - Трудно ми е да се сдържа, материалът е много подходящ. След седмица меден месец младоженци влизат в ресторант: - Скъпи, знаеш ли какво ми се иска? - Да, но понякога не е лошо да се похапне... 1-ва степен: Той се обажда на жена си и й казва: - Жена, аз съм в командировка и ще спя с нея! 2-ра степен: Той се прибира у дома, води си мадама и прошепва на жена си: - Ш-ш-ш-ш-шт, жена, кажи че си ми братовчедка! 3-та степен: Той се прибира у дома пиян на мотика и крещи на жена си: - И, жена, да знаеш, че тези деца не са от тебе... - Кажи, скъпа, как така толкова умен и хубав се ожени точно за мен? - Хм..и ти ли се чудиш... В полицията: - Помогнете, мъжът ми изчезна, трябва спешно да го намерите - не мога да живея без него! - Кога изчезна? - Преди две седмици. - А защо чак сега се обаждате? - Днес получава заплата.