Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Колко променливо нещо е живота! Тази сутрин, закусвайки яйца, се замислих:"Съвсем скоро е било в задника. Сега го слагам в устата. А още утре пак ще бъде в задника..."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Скъпи, ако скоча във водата ще ме спасиш ли? - А ако кажа, че ще те спася - ще скочиш ли?
Семейни
04.10.2017
7,196 прегледа
Следващ →
Още вицове
Винаги съм се чудела как е възможно да четеш мислите на хората. После се регистрирах във фейсбук и разбрах как става.
Шефа на борците решава да прати двама от тях във ВУЗ. След една година отива и гледа единият от тях копае под едно дърво. - Какво прави тоя, аз не мога да го накарам човек да убие, те го накарали да копае. Какво правиш бе келеш? - Остави се, шефе, уча математика - карат ме да търся корен квадратен от четири и на - търся го. - Ами къде е другия? - Ами той май е в задния двор ама да знаеш май и той учи математика. Отива шефа и какво да види - оня си изкарал оная работа на един пън, точи брадва и реве. - К’во пра’иш ти бре? - Остави се шефе - проплакал втория борец - карат ме да деля член на многочлен.
Събрали се американец, руснак, индианец, персиец, французин и българин. Почнали да се черпят. Американеца: -Да пиеме за нашата сила! Пили за американската сила. Руснака: -Да пиеме за нашата мощ! Пили за руската мощ. Индианеца: -Да пиеме за индианската точност! Пили за индианската точност. Персиеца: -Да пиеме за наште персийски килими! Пили за персийските килими. Французина: -Да пиеме за наще френски пички! Пили и за френските пички. Дошло време на българина да вдигне чаша, мислил той мислил и казал накрая: -Да пиеме за българските пичове, които ебат френските пички на персийски килими със американска сила, руска мощ и индианска точност!
Две блондинки се срещат. - Казваш, че вчера си ходила на театър с любовника? Как беше? - Трагикомедия. - Интересно, разкажи. - Засякохме се с мъжа ми, а той с любовница.
Анджелина Джоли настоява за отмяна на правото на последно желание на осъдените на смърт.