Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
КАКВО НЕ ТРЯБВА ДА КАЗВАТЕ НА ПОЛИЦАЙ КАТО ВИ СПРЕ: 01. Съжалявам, не бях обърнал внимание на радар-детектора… 02. Лошо ченге, няма поничка за теб. 03. Добри сте, трябва да сте карали поне със 140 за да ме настигнете. 04. Мислех, че трябва поне да си в добра форма, за да станеш полицай… 05. Вярно ли е, че единствената причина да ставате полицаи е, че сте глупави за МакДоналдс? 06. Какво ще кажеш за двайсетак, виждал ли си такива досега? Това са доста понички и кафета… 07. Ще проверяваш ли багажника? - наистина не ти трябва да правиш това… 08. Е, корумпиран ли си, или…? 09. Искаш ли да развъртим един джойнт? 10. Чакай, би ли подържал малко тоя кървав нож!? 11. Превишена скорост? Аз? Не. Просто се опитвам да се махна от тоя скапан, малък кокошкарски град, пълен с развъдени, слабоумни мухльовци, колкото се може по-скоро…
Полицаи 4,318 прегледа
Следващ →

Още вицове

Надпис на опаковка на лекарство: „Преди употреба разболейте се!“ - Прибирам се вчера, а жена ми намира червило по ризата ми... лудница, не ме остави на мира! - Не се учудвам. - Като почна да ми мрънка - и аз искам такова червило, и аз искам такова червило... Вежди Рашидов: "Премиерът обеща, като отмени кризата юли, август месец, и да отпуснат повече пари." --- Сега става кой ясно кой е разпоредил кризата. --- Питат Вежди Рашидов по повод хвалебествията към ББ: - Г-н Рашидов, къде са ви наколенките? - Стига глупости! На нас не ни трябват наколенки даже, ние пълзим в краката на г-н Генерала и само да добавя: ""Премиерът беше много отворен,той е най-диалогичният човек, който съм срещнал, стиснахме си ръцете. Говорихме си дълго за културата.." Шефът към нова служителка: - Тук ние много държим на чистотата. Изтрихте ли краката си в изтривалката пред вратата, преди да влезете? - Да, господине! - Тук ние много държим и на честността. Ние нямаме изтривалка! Чукане на вратата: - Кой е? - Аз съм, вашият доктор. - Извинете, докторе, но не мога да ви приема. Чувствам се зле.