Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
КАКВО НЕ ТРЯБВА ДА КАЗВАТЕ НА ПОЛИЦАЙ КАТО ВИ СПРЕ: 01. Съжалявам, не бях обърнал внимание на радар-детектора… 02. Лошо ченге, няма поничка за теб. 03. Добри сте, трябва да сте карали поне със 140 за да ме настигнете. 04. Мислех, че трябва поне да си в добра форма, за да станеш полицай… 05. Вярно ли е, че единствената причина да ставате полицаи е, че сте глупави за МакДоналдс? 06. Какво ще кажеш за двайсетак, виждал ли си такива досега? Това са доста понички и кафета… 07. Ще проверяваш ли багажника? - наистина не ти трябва да правиш това… 08. Е, корумпиран ли си, или…? 09. Искаш ли да развъртим един джойнт? 10. Чакай, би ли подържал малко тоя кървав нож!? 11. Превишена скорост? Аз? Не. Просто се опитвам да се махна от тоя скапан, малък кокошкарски град, пълен с развъдени, слабоумни мухльовци, колкото се може по-скоро…
Полицаи 4,317 прегледа
Следващ →

Още вицове

По време на сухия режим мъж седи в бараката и вари ракия. Гледа, по едно време, водата се нагряла много и отива до кладенеца за студена. Връща се, а в бараката седят двама милиционери, усмихват се иронично и говорят: - Е, сядай и пиши обяснения! - И какво да пиша? - Всичко, както си е било, така го пиши! Сяда човекът, пише и предава листа. - К`во си написал бе, идиот такъв? - Както си беше, така и го написах: "Отивам за вода до кладенеца, връщам се, а в бараката двама милиционери, седят и варят ракия". Ето лятото свърши. Дойде време да се замислим, как, къде и с кой ще посрещаме Нова година. Всички хорта са произлезли от маймуните - само китайците от зайците! Две блондинки си говорят по телефона. - Муцка, снощи пък цяла нощ ме цепи, цепи една глава, не съм мигнала... - Блазе ти муцка. Аз пък си легнах самичка... Фрази, за които преди двадесетина година можеше съвсем лесно да те вкарат в психиатрията: - Ще съм на планина, но ти ми звънни... - Измръзна ми ръката да говоря с теб.. - Случайно изтрих "Под игото" - Уф, не мога да си влезна в пощата.. - Пратих ти писмо преди пет минути, получи ли го? - Свали ми снимката на телефона... - Забравих си телефона вкъщи.. - Утре ще си купя още памет.. - Хайде да му купим домашно кино... - Сметни го на телефона си.. - Дай ми твоето зарядно, че моето се развали...