Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо къщите на боксьорите са кръгли? - За да няма кой да ги причаква зад ъгъла!
Разни 3,330 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кмета Софиянски се среща с група граждани. Кмета се усмихва. "Софиянски се усмихва, значи всичко е ОК!" - си мислят гражданите. "Гражданите виждат, че се усмихвам, значи всичко е ОК!" - си мисли Софиянски. Перник е единственият град в света, където, като питаш: къде е тоалетната? - ти отговарят: за кво ти е? Късно вечерта. В тъмна уличка нападат млад мъж. - Това е обир! Бързо! Давай всичко ценно! - Ама, какво е ценно! Аз съм програмист! - Добре, тогава заявка! Бързо! SELECT * FROM ДЖОБОВЕТЕ! Един служител на КАТ идва и вижда следната картина: Един гражданин легнал на земята и зад него кола. Служителят пита гражданина: - Абе какво се е случило тука? Гражданинът казва: - Ами тоя с колата ме удари! Служителят отива до шофьора на колата и го пита за книжката му. Като вижда, че шофьорът му дава книжката си заедно със сума пари връща се отново при пострадалия и му казва: - Ами ша та удари ами, я виж как си застанал! За следващата серия на филма "Здрач", режисьорът мислил да предложи главната роля на българин, защото главният герой изглежда като 50% от българите на първи януари- пребледняло лице, уморен вид, мътен поглед, а и е в състояние да изяде и изпие всичко, само и само да се освести малко.