Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Вчера в пернишкия нощен клуб "Дрийм" единственият посетител сам си раздал тупанците.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Защо къщите на боксьорите са кръгли? - За да няма кой да ги причаква зад ъгъла!
Разни
04.10.2017
3,330 прегледа
Следващ →
Още вицове
Кмета Софиянски се среща с група граждани. Кмета се усмихва. "Софиянски се усмихва, значи всичко е ОК!" - си мислят гражданите. "Гражданите виждат, че се усмихвам, значи всичко е ОК!" - си мисли Софиянски.
Перник е единственият град в света, където, като питаш: къде е тоалетната? - ти отговарят: за кво ти е?
Късно вечерта. В тъмна уличка нападат млад мъж. - Това е обир! Бързо! Давай всичко ценно! - Ама, какво е ценно! Аз съм програмист! - Добре, тогава заявка! Бързо! SELECT * FROM ДЖОБОВЕТЕ!
Един служител на КАТ идва и вижда следната картина: Един гражданин легнал на земята и зад него кола. Служителят пита гражданина: - Абе какво се е случило тука? Гражданинът казва: - Ами тоя с колата ме удари! Служителят отива до шофьора на колата и го пита за книжката му. Като вижда, че шофьорът му дава книжката си заедно със сума пари връща се отново при пострадалия и му казва: - Ами ша та удари ами, я виж как си застанал!
За следващата серия на филма "Здрач", режисьорът мислил да предложи главната роля на българин, защото главният герой изглежда като 50% от българите на първи януари- пребледняло лице, уморен вид, мътен поглед, а и е в състояние да изяде и изпие всичко, само и само да се освести малко.