Малко дете и майка се возят в маршрутка. Минали покрай паметника Левски и майката казала:
- Сине, това е паметника на Левски. Тук са го обесели.
Детето учудено гледа и пита майката:
- Мамо, ама един по един ли са ги бесили или целия отбор с все треньора.
Две чукчета седят и си говорят:
- Колко хубаво нещо е Нова година! - казало замислено първото.
- Сексът е също хубаво нещо. - отговорило второто.
- Дааа ама нова година е по-често...отвърнало първото чукче.