Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Тича при Първанов негов сътрудник: - Господин Първанов, Папата почина. - Тъй ли... Значи вече може да се изплати хонорара на Али Агджа.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Лъжи в особено крупни размери - ето я истината за живота.
Бисери
03.10.2017
3,109 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Как Снежанка ще си подели ябълката със седемте джуджета? - Ще изяде ябълката и после ще даде на всички.
Искате да видите главния виновник за всички ваши нещастия? Елате пред огледалото!
Господ събира директорите на най-големите училища, за да ги предупреди за потопа, който ще настане в града в петък. Директорите благодарят и съобщават на учениците. Директорът на Руската гимназия: - Ученици! Понеделник - учим, вторник - учим, сряда - учим, четвъртък - учим, петък - не учим - ПОТОП! Директорът на Английската гимназия: - Ученици! Понеделник - учим, вторник - учим, сряда - учим, четвъртък - учим, петък - не учим - ПОТОП! Директорът на Математическата гимназия: - Ученици! Понеделник - учим, вторник - учим, сряда - учим, четвъртък - учим, петък - не учим - ПОТОП, в събота отучваме потопа!
Бойко нареди полицията да не бие. Тази нова наредба е послещната от полицаите с виковете: "Може просто да ни каже, че ни уволнява!"
Върви си човек по брега на морето и намира запечатана бутилка. - Иииии, т’ва сигурно е вълшебна бутилка. Вътре сигурно има някой дух. К’во се правеше в такъв случай?! Ахаа, трябваше да се търка бутилката. Почнал той да търка бутилката, търкал час, търкал два... уморил се и тръгнал да хвърля бутилката. Точно замахнал и отвътре се чул скучаещ глас: - Извади тапата...!!!