Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно момиче се прибирало вечерта през парка. Само че по-едно време много му се допушило обаче нямало цигари. Видяла група мъже и ги помолила за цигара. - Добре само че ще направиш на всички по една свирка Какво да прави момичето, много му се пушило и им направила по една свирка.Дали и цигара. - А може ли и огънче? - Може ама ще трябва да ни направиш по още една свирка. Направила им по още една. Доволен един от мъжете и подава огънче и от тълпата се чуло: -А? Ани тати ти пушиш ли?
Семейни 2,842 прегледа
Следващ →

Още вицове

Много успешен адвокат паркира си чисто нов Lexus пред офиса си, за да го покаже на колегите си. При излезането му, един камион преминава твърде близо и се блъска във вратата от страната на водача. Адвокатът веднага грабва мобилния му телефон и вика полиция. Преди служителите да започнат да разпитват, адвоката започва да крещи истерично. „Моят Lexus, който купих вчера сега е напълно разрушен!” Полицаят поклаща глава с недоумение:. "Не мога да повярвам колко материалистични сте вие, адвокатите! Вие сте толкова фокусирани върху вещите, че не забелязвате нищо друго!" "Как можеш да кажеш такова нещо?" - пита възмутен адвокатът. Полицаят:”"Ами не усещате ли, че лявата ръка липсва от лакътя надолу? Трябва да е била разкъсана, когато камионът ви удари." "Боже мой!" - изкрещял адвокатът. "Часовникът ми! My Rolex!" "My Rolex!" Един ден майката на седемте козлета излязла на пазар и им казала няма да отваряте вратата на никои.САМО НА МЕН паролата ще е "Ям чушки".Отишъл Кумчо Вълчо потропал на вратата козлетата попитали: -Кои е ? -Аз съм вашта маика. -Кажи паролата. Отвънка не се чуло нищо и вълкът си тръгнал.Отишал тои при лисицата(тя нали била най голямата клюкарка)попитал я дали знае паролата и тя му казала че паролата е ЯМ ЧУШКИ.След няколко дни Вълка пак отива същата ситуация,почукал тои на вратата отвътре се чуло: -Кои е ? -Маика Ви! -Кажи паролата -Ям чушки Отвътре се обадило едно козле -Яж ми ***! От днес си имаме шпионка! :) Прием в Холивуд. На един от присъстващите представят поредния съпруг на известна звезда. - Аз съм мъжът на - казва той. - А през деня с какво се занимавате? Графиня Орлова попитала поручик Ржевски: - Кажете, поручик, а кое е Вашето най-безумно желание? След кратък размисъл той казал: - Ами... никога не съм притежавал родово имение! - И какво от това, поручик? - се изненадала графинята. - А така бих искал да го пропия... Линда Елдер и Ричард ПолУм, който не задава въпроси е ум, който не е интелектуално жив.