Един човек умрял в болницата и го закарали в моргата.На следващата сутрин патоанатома отишъл ,за да направи аутопсия.Тъкмо започнал и мъртвеца се събудил.Доктора се стреснал,а човека казал:
-Добро утро!
Патоанатома ужасен се хванал за главата и извикал:
-Ама как ,добро утро,не е истина това,та тук е моргата.
-Гутен морген тогава!-казал човека
Моята приятелка ме нахрани с много вкусни спагети с месо. Отказа да ми каже рецептaта. Но докато беше в банята, отидох в кухнята, намерих само кетчуп, пакет спагети и консерва храна за кучета...а тя няма куче!!!!