Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Тате, а какви са всички тези хора с тези хубави коли? Небръснат мъж с подпухнало лице погледна с непризън към многочислените скъпи западни коли, изплю загасналия в устата му фас и каза: - Крадци са това, сине, крадци и бандити. Кръвта на народа изпиват! Паразити! Да вървим, сине! Помниш, ако ни спре полицията? - Да, тате, намерили сме сака и не знаем какво има в него.
Професионални 6,247 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървят двама полицаи и гледат на едно дърво - някакъв се обесил. Единият казал: - Абе, какво ще се занимаваме с тоя - само проблеми! Я да го вдигнем и да го окачим на някое дърво на съседната улица, там е друг участък, да му мислят колегите от другия участък. Така и направили. След малко по съседната улица минават двама полицаи от другия участък: - Я! Тоя пак си виси тука! - Татко ми съдра задника! - оплаква се закъснелият за училище Пешко. - Татко ме наби! - кротко го поправя учителката. - Какво? И вас ли? На този свят има два вида недоволни, които работят и които кършат ръце. Първите получават каквото желаят, вторите губят каквото имат. Един каубой се разхожда в дивия запад. По едно време вижда индянци и вика: - Е***а ми мамата тия са. - Не, не не са още! - обажда се вътршния му глас. - Е как не са бе? - Ми гледай сега. Убий вожда - продължава да говори гласа. - Аааа как така? - Айде убивай го. Ще видиш после. Дига каубоя пушката и БУМ, вожда пада мъртав... - Ето на убих го. И са кво? - пита каубоят гласа. - Еми е са вече наистина ти е***а мамата. - Момчета! Измислих..Хайде да играем на "Счупен телефон"... - Хайде!!!! ...Хряс!!!... - Копеле, счупи ми телефона!!!