Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Днес сметната палата съобщи, че е станало грешка и зам. министъра Валентин Иванов не е имал допълнителен доход от 5 353 539 лв. за 2006г. Всъщност зам. министъра се хванал на шегата на негов колега, който му казал, че тази година ще попълнят честно декларациите и сам написал сумата от над пет милиона.
Политически 3,125 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две стоножки гледат плакат на кинозвезда: - Много хубави крака! - казала едната. - Да, ама малко! - отговорила другата. Марийка искала да отиде на дискотека. Баща й не можел да спре детето да се забавлява, но бил притеснен. -Марийке, ако някое момче ти предложи да правите секс, ти ще попиташ "Добре, но как ще кръстим детето? " -Да, тате! Отишла Марийка в дискотеката, а около нея почнали да се въртят пичовете. -Марийке, много си хубава тази вечер, искаш ли ей там зад дискотеката един бърз секс? - пробвал се първият. -Добре, но как ще кръстим детето? - отвърнала Марийка. Момчето се притеснило и изчезнало, а след него се пробвали още няколко, които реагирали по същият начин, докато накрая не се появил Иванчо. -Марийке, аре един бърз секс! -Добре, Иванчо, но как ще кръстим детето? -Абе, аре после ще го мислим! - отвърнал той. Марийка блокирала, щото не очаквала такъв обрат и съответно тръгнала. Наебали се едно здраво двамата, и докато се обличали Марийка се присетила: -Абе, Иванчо, а как ще кръстим детето? Иванчо вързал презерватива и казал: -Ако се измъкне от тук, ще го кръстим Дейвид Копърфийлд! По време на социализма две русначета си говорят: - На мен дядо ми е бил партизанин през войната! Герой! Награден с орден от съветската власт! А твоят дядо какъв е бил? - Не знам, сигурно електротехник. Оня ден му намерих каската в мазето - имаше две гръмотевички нарисувани на нея. Доктор гледа, че езикът на пациента му е черен като катран. - Какво се е случило? - пита уплашено. - Нищо, разлях водка по асфалта. Майка пее на бебето да заспи но то все още плаче.Майката пее друга песен,но то още плаче.След малко бебето проговаря с чожешки глас и казва:,,мамо знам че ти се пее,но аз искам да поспя