Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един слон и една мишка решили да се поразходят заедно в джунглата. Вървяли, вървяли, отплеснали се в разговори и не обръщали внимание къде всъщност отиват, когато изведнъж слонът паднал в дупка. - О, боже ! Какво ще правим сега. Не мога да се изкача обратно сам. - Не се тревожи. Ще изтичам обратно в града, ще докарам Поршето ми и ще те измъкна от там. Изтичала мишката до града, докарала Поршето, вързала една верига за бронята и хвърлила другия край на слона. Слонът се изкачил по веригата. - Благодаря ти, благодаря ти, приятелю ! - Удоволствието е мое. Хайде да продължим да се разхождаме. Слонът се съгласил, но когато се обърнал към мишката, хоботът му блъснал мишката в дупката. - О, боже! - пропищял слонът - Какво ще правим сега, аз съм твърде голям, за да се побера в Поршето. - Не се тревожи. Хвърли ми пениса ти и ще се изкача по него. Слонът метнал пениса си в дупката, мишката се изкатерила и те продължили разходката си. Каква е поуката от тази история? "Ако имаш достатъчно голям пенис, не ти трябва Порше"
Други 5,390 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един отива при доктора, смъква панталоните и казва: - Вижте, докторе, вече 10 години е така... не пада, не пада, и не пада... как да се излекувам от тая постоянна ерекция? Поглежда го доктора и казва: - Aма това не е никаква ерекция, господине... просто ви е толкова малък, че не може да виси!!! Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо. Генко пита Иванчо: - Сине, защо си казал пред целия клас, че учителката по математика се е целувала с учителя по физкултура в киното? - Тя сама ме помоли. - Как така? - Ами тя ми каза:"Иванчо, през цялото време се смееш, там на задния чин! Разкажи на всички, и ние да се посмеем!" Прочетох книга на Карнеги, и реших: ще живея тук и сега. А в счетоводството ми казаха, че заплатата е чак след две седмици. Целият тираж на книгата "69 нови позиции" (превод от френски) се изчерпа за броени дни. - Невероятно! - казаха от издателството. - Не сме очаквали такъв интерес към шаха!