Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съжалили един ламер добри хора, и му обяснили какво е RTFM. Абревиатурата е следната - Read The Fucking Manual. "За какво ми е това" - помисли си ламера, но все пак си купи "Камасутра".
Програмисти 3,184 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полицай спира автомобил за проверка. - Пиши сега, на този бял лист хартия, какви нарушения направи до момента, но на финикийски! - Но, господин полицай, аз не знам финикийски!?! - Знаеш, знаеш! Пиши защо направи всички нарушения! Човека взел белия лист, подържал го известно време, па взел една банкнота от 20 лева и я подал на полицая в сгънатия лист. - Онзи разтворил листа и казал на водача: - А-а-а! Не можеме да пишеме, а половината писмо сме го написали! Слънчев бряг, в наши дни. Августовска вечер. Към патрулиращ полицай се втурва ужасен германец: - Хер полицист, там, под кея, един човек прави секс… - България е свободна страна, господине! Ние уважаваме любовта! - Ама той прави секс с труп… - Успокойте се! Вече наминах и погледнах. Сторило ви се е! Не е труп, а англичанка. В: Какъв е дипломатичният отговор на въпроса "напълняла ли съм"? О: Не мога нито да потвърдя, нито да отрека Овчар с овцата си стопира Мерцедес и шофора пита: - Дядо, теб ще те качим, ама овцата? - Няма страшно, тя ще си топурка отзаде. Сяда овчаря в колата и шофора подкарва с 10 км/ч. Гледа назад, овцата си бяга. Ускорява на 40, онази все си бяга. Шашнат, нашия вдига до 120 и гледа овцата е оплезила език. Доволен казва: - Дядо, овцата ти нещо се оплези... - Накъде се е оплезила? - Ами.. наляво. - Ще изпреварва. Отиват полицаи в къщата на един наркомн. Чукат на вратата: - Кои е? - От полицията сме. - За ко сте тука. - Да си поговорим. - С мене ли? - Да. - Колко сте. - Двама. - Ми говорете си двамата е.