Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Скъпи, наистина ли съм ти пратена от Господ? - Да, мила... само за какви грехове не знам...
Семейни 5,807 прегледа
Следващ →

Още вицове

Безработен човецец - сиромах , прочел обява че в Prosoft, търсят чистач. Явява се той на интервю, разпитват го какво може и най накрая началника на отдел кадри му казва: - Кажете си емейла и ще Ви съобщим резултатите. - Но аз нямам емайл. - Е, как така може без емейл, всеки трябва да има - съжаляваме много, но не може да Ви вземем на работа без емейл! Трагнал си човецеца, минава покрай пазара с последните пари купува Ягоди, забърсва ги, разнася ги по домовете и печели, като стратегията на Рокфелер. Замогнал се той, забогатял, притежавал вече корабни компании. Обаждат му се за някакви доставки и Партньора му казва: - Кажете ми емейла си да уточним доставката? - Е аз нямам емейл! - Нямате емейл и сте толкова богат, а ако имахте знаете ли къде щяхте да бъдете сега? - Да знам - казал човецеца - щях да съм чистач в Prosoft. Един бабеченин отишъл на ресторант. Видял в менюто омлет и си го поръчал, ама нали бил прост, не знаел, че омлет са пържени яйца. И като му го донесли казъл: - Миличките ми яйчица! И на вас ли ви смениха именцето?!? Говорят си двама приятели: - Я какви бузи си направил, и как ти се е изпънала кожата след отпуската на морето. Добре са ви хранили? - Не. Просто по два пъти на ден трябваше да надувам дюшеците и лодката с уста. - Как си различавам лявата ръка? - ? - На лявата ръка палецът е отдясно... Коментар по ски-спускане: - Падна лавина и всички скиори финишираха едновременно.