Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въпрос: Кой е най-добрия радиотехник? Отговор: Господ. От едно ребро е направил цял високоговорител.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Преди да се оженим, бих искал да си призная за всички мои прегрешения, - казва мъж на годеницата си. - Но нали ми призна всичко преди седмица! - Да, скъпа, но сега имам по-нова информация!
Семейни
04.10.2017
5,652 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пресна сйонга. Рибарски магазин - пазар Подуене.
Влиза един при лекаря и оплаква: - Докторе, много забравям. Лекарят дописвал нещо по големите тефтери и след като приключил, попитал пациента: - От кога? - Кое от кога!?
Зайо Байо бил голям алкохолик. Среща той един път Кума Лиса и я гледа в едно Ferrari. - Откъде пари за тая кола бе Лисо? - Пита Зайо. - Аз да не съм алкохоличка като теб. - Казала лиса Върви и след малко гледа Кумчо Вълчо w BMW последен модел. - Откъде пари за тая кола бе Вълчо? - Пита Зайо. - Аз да не съм като теб алкохолик. - Казал вълчо След един ден Вълчо и Лица срещат Зайо с Mercedes-Benz последен модел. Питат го откъде пари за колата. А той им казал: - Върнах амбалажа!
Двама приятели се срещат, след като не са се виждали дълги години. Единият нещо дъвче в устата си и от време на време клати глава. Другият го пита: - Как си, не сме се виждали толкова отдавна? Още ли играеш така страстно на тото? - Ами - фъфлейки отговаря първият приятел - добре съм. Миналата седмица уцелих шест числа... - Браво! - прекъсва го с нетърпение. - И какво стана после, каква е печалбата? - Голяма - продължава, фъфлейки първият приятел. - Ударих джакпота! Само че забравих да пусна фиша - тъжно поклаща глава. - Какво!?! Ама, че заплес! Аз на твое място щях да си изям топките от яд... - Ами аз какво мислиш, че правя в момента - фъфлейки отговаря първият приятел.
- Скъпа искаш ли да играем на една ролева игра. Нарича се Big Brother. - Да. - Имаш 30 секунди да напуснеш къщата.