Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Пияница сяда на бара в кръчмата, слага пред себе си будилник и започва да пие бира след бира. По някое време поглежда будилника, надига се и казва на бармана: - Два. Време е да си ходя. - Какво, два часа ли стана вече? - Не, станаха два будилника.
Пиянски 8,550 прегледа
Следващ →

Още вицове