Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ако прераждането съществува, то искам следващия път да се върна като паяк, че най-после да чуя жена да казва: "Господи, ОГРОМЕН Е!"
Бисери 3,123 прегледа
Следващ →

Още вицове

Потребител прави IQ тест. Системата: - Въпросите приключха. Изпратете СМС ID на номер XYZ, за да получите резултата. Потребителя: - В ред ли сте? Да изпращам СМС без да знам колко струва? Системата: - Поздравления! IQ-теста минахте успешно! Опашките в поликлиниките отсяват тези, които могат и сами вкъщи да се излекуват. Един дядо тръгнал да си купува магаре. Разгледал няколко и се спрял на едно много охранено и яко и дори било евтино. -Защо е толкова евтино т’ва магаре? -Има си лек дефект! -казал продавачът. -Какъв? ! -Ами от време на време спира и докато не го наебеш, не тръгва....това е! Дядото мислил, мислил и се съгласил... броил парите и си го впрегнал в каруцата... Извън селото магарето изведнъж спряло и дотам. Слезнал той и го изчукал. Магарето тръгнало, но след малко пак спряло. Дядото със сетни сили го унодил пак. Не щеш ли малко преди селото добичето се заковало на едно място отново. Изстрадалият старец слязъл и пак го изчукал, но магарето този път не помръднало. Старецът с измъчен глас го попитал: -Какво искаш сега? Магарето обърнало глава към дядката и оплезило език палаво няколко пъти! - Докторе, симуланта в трета стая умря! - Еее, тоя вече прекали! Трима българи корабокрушенци попаднали на един самотен необитаем остров. Минало месец, два, три, кво да прaвят, доебало им се. Решили за да няма пренебрегнати да се ебат тримата на влакче. Започнали те, но от океана се задал български кораб, от който се чувало ихо-михо,здраво хоро. Този дето бил най отзад казал: - Ех, че хубаво хоро! Следващият казал: - Е, кво му е хубавото? Хоро като хоро. А, който бил най-отпред казал: - Ебал съм ви майката, нека някой друг да дойде да води хорото!