Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Момче вижда как баба си разглежда GSM-a и пита: - Как си с новите технологии, бабо? Има ли Bluetooth ала бала? А бабата отговорила: - No blue teeth, I have a denture. (Нямам сини зъби, с протеза съм).
Черен хумор 1,662 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят двама наркомани на една пейка. Гледат, някой си забравил картата на България. Започват да я разглеждат с интерес. - Жоро, гледай, бе! Защо границата са я означили с точка - тире, точка - тире... - Много си прост, бе! Нали на картата всичко е в символи. И така на границата, това е символа за граничар - куче, граничар - куче... Искате да посрещнете пролетта с нови дрехи? Уважаеми донаборници, заповядайте във военното окръжие! Изпит по физика. Влиза първият студент. - Колега, представете си сега, че пътувате във влак - казва изпитващият. Става ви горещо, какво ще направите? - Ами ще отворя прозореца. - казва студента. - Добре, това до какво ще доведе, до намаляване или увеличаване на скоростта? - До намаляване. - Грешен отговор, колега, съжалявам - двойка. Излиза студента и предава на другите. Влиза вторият. И на него изпитващият задава същия въпрос. - До увеличаване - казва уверено студентът. - Грешен отговор, колега! Съжалявам - две. Излиза отчаян студента и предава на следващите. Влиза трети. - Така, колега, представете си сега че пътувате във влак - казва изпитващият. Става ви горещо, какво ще направите? - Ами ще си съблека якето - казва студента. - Добре де, ще ви стане още по-горещо? - Ами ще си съблека пуловера - хитро пак отговаря студента. - Добре де, ще се пукнете от жега в купето, какво ще направите? - Абе от жега умирам, ама не отварям прозореца! - Ви художник ли сте? - Не, просто съм махмурлия... Фойерверките в Челопечене, се оказа, че са в чест на 4-ти юли. Просто някой, не бе сметнал правилно часовата разлика със САЩ.