Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно ченге - катаджия - вижда странна гледка: едно полско Фиатче приближава към него, ама цялото се тресе и подскача. Спира го и пита шофьора : - Абе колега… К"во става? Що ти подскача така колата? - (Хлъц) (Хлъц) Ми не знам… (Хлъц) (Хлъц).
Шофьори 5,600 прегледа
Следващ →

Още вицове

Когато жените мислят, че "мъжете ги интересува само едно", те даже не могат да си представят с колко мисли е зает мозъка ни: -как да доживеем до другата заплата; - как да изчукаме съседката; - как да накараме детето да се учи по-добре; - как да изчукаме една бивша съученичка; - как да свалим скапаното правителство; - как да изчукаме секретарката; - как да вземем кредит, а после да прецакаме банката; - как да изчукаме тая, дето всяка сутрин стои на автобусната спирка; - как да предотвратим евентуален сблъсък на земята с астероид; - кого да изчукаме веднага, ако предстои такъв сблъсък с астероид; - и т.н. и т.н. А вие казвате - "примитивно създание". Обидно е. Министър Даниел Вълчев каза, че загрижеността личи по-добре по делата, отколкото по думите и ...не дойде на срещата с учителите. Мачът Левски - Черноморец, 60-а минута, пада Домовчийски - дузпа, пада Телкийски - дузпа, пада Боримиров - пак дузпа. Пада Гонзо - съдията мълчи, пада след малко пак - съдията си трае. Накрая не му издържат нервите и почва да вика: - Какво`стаа тука бе? Защоо няма дузпа? - Вашият кредит изтече, моля презаредете. - Какво е по-добре да подаря, един голям подарък или много малки? - Много малки. - Тогава ще подаря пакет семки. В английски клуб. - Джентълмени, вчера с мен се случи много любопитна случка...Представете си: студена дъждовна вечер, седя си пред камината. Неочаквано се чука на вратата. Отварям и гледам прекрасна лейди, цялата подгизнала от дъжда... - И после? - Разбира се, поканих я. Тя трепереше от студ и помоли за малко уиски, за да се сгрее, но не помогна, тогава ме помоли за разрешение да седне на коленете ми. - И?!!! - Кълна се, джентълмени, няма да мине и половин година и тя ще е моя!