Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Професорът: — Събудете колегата до вас. Студентът: — Вие го събудете, професоре, вие го приспахте.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Жената на болен пита доктора: - Докторе, кажете, има ли надежда? - Зависи на какво се надявате...
Разни
04.10.2017
3,370 прегледа
Следващ →
Още вицове
Преди малко в парламента,г-жа Масларова се засили да каже "обнадеждаващи резултати",но се усети,че ще и се изсмеят, и изрече "обнадеждаващи очаквания"
Приятели си говорят: - Знаеш ли как се казва вратаря на Кипър? - Не, как? - Гол Кипър.
Една жена отишла на сексолог и започнала да му се оплаква: - Докторе, мъжът ми има проблем, вече не може да правим секс, и ако можете да ми помогнете, ще ви платя, колкото поискате. - Добре, госпожо, ето ви тези хапчета, давайте му по едно преди ядене и всичко ще е наред. На другия ден двамата пак се срещнали и докторът попитал дали са помогнали хапчетата. - О-о-о, и още как - казала дамата - да знаете, докторе, аз му дадох две хапчета, да съм сигурна, че ще подействат, и тъкмо започнахме да обядваме, и като ме хвана и ме метна на масата, и такъв секс правихме ... - Как, направо на масата ли? Не ви ли беше неудобно? - попитал доктора. - Е да, ние сигурно няма да ходим вече в този ресторант.
Две момченца си говорят: - Майка ми много ме обича. - Защо си мислиш така? - Защото всеки месец си имам нов татко, а майка ми си остава една и съща.
Ипотеката не е затвор, амнистия няма да има...