Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Студенти се явяват на изпит от типа "тест" - където трябва да се избира някой от готовите вече отговори. Изпитът започва, всички студенти започват трескаво да мислят, само един започва да си подхвърля монета във въздуха. Всеки път я хваща, поглежда дали се е паднало ези или тура, и задрасква един от отговорите. Професорът си мисли: "тоя ще свърши изпита първи, сигурно ще си излезе след десет минути". Оня обаче продължава да подхвърля монетата. Изпитът е към края си, другите вече излизат, а студентът пак хвърля и си ги гледа листа. - Какво правите още, колега? - пита професорът. - Ами проверявам си отговорите за последен път.
Студентски 9,071 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж влиза в лекарския кабинет и казва на доктороа: - Докторе в путето на жена ми се е нагнездила някаква буболечка и не можем да я изкараме. Как ли не се мъчихме? Не става. Доктора му обяснил: -Ще си вкараш пишката вътре ще я завъртиш така, ще я осучеш така и ще издърпаш рязко. Трябва да излезе няма начин. Прибрал се човека в къщи и направил така както му казал доктора, но не се получило. На слоедващия ден пак дошъл при доктора и рекъл: -Докторе не става както ми обясни ти. Какво да правя? Доктора му казал: -Абе я ми я доведи при мен жена си да видя как ще я извадим тази буболечка. И какво да прави човека на другия ден му я води в кабинета. Извадил си доктора пишката и я пъхнал на жена му в путето. Започнал бавно да вкарва и изкарва но в един момент му стнало хубаво и започнал здраво да я лашка. Като видял това мъжа и му викнал: - Ей чакай бе докторе ти какво взе да правиш? Доктора в това време му отговаря: -Мачкам я мачкам та да не може повече да мърда и дати прави проблеми! Писмо от пазача в зоологическа градина до директора: "Много грижи ни създава шимпанзето - не яде и изглежда страшно се отегчава. Явно му липсва другар. Какво да правим до Вашето завръщане?" Днес отидох с огромно желание на работа. Там имаме климатик... Запомни! Никога не чети нощем вицове.ком, че в работата няма да има какво да правиш. Двама стари ергени си говорят и стигат до темата за готвенето. - Ти как се оправяш с готвенето? - Ами горе-долу, измислям там някакви манджи. - Нямаш ли готварска книга? - Абе имам, ама те все едни фантастики там... - Защо? - Ами всичките рецепти почват с "Вземете една чиста чиния..."