Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един рибар споделя опит с друг, как да се избавят най-лесно от комарите по време на риболов: - Първо хубаво се натърквате с вино и след това се посипвате със ситен пясък. Комарите кацат върху вас, напиват се от виното и започват да се замерят с камъни…
Рибари 6,665 прегледа
Следващ →

Още вицове

Земята се състои от две трети вода и три четвърти суша. Двама евреи, излизайки от синагогата, виждат просяк на стълбите с протегната към тях ръка. Понеже били пред храма, първият се смилил и му дал една стотинка. Подминавайки просяка, другият евреин казал: - Това беше и за двамата! Един ахмак много харесвал съседката си. Всяка сутрин, като минавал под терасата й, я гледал и му теквали лигите, но не знаел как да си поиска. Една вечер, в кръчмата, негов приятел го попитал: - Кво стаа бе пич? - Мноо съм мераклия на съседката, ама не знам как да си направя устата. Луд съм полудял. - А, лесна работа. За да ти върже трябва да се направиш на интересен. - Да ама как? Отворения му приятел го светнал: - Вземи един кон, боядисай го зелен, мини с коня под нейната тераса и тя ще ти каже: "КЪДЕ СИ ТРЪГНАЛ С ТОЯ КОН ЗЕЛЕН", а ти ще отговориш: "ХАЙДЕ ДА СЕ НАЕБЕМ" Ахмака светнал от кеф, взел един кон, боядисал го зелен и на сутринта минал под терасата на гаджето, но то като го видяло му казало: - Абе ела най-накрая да се наебем! А нашия: - А аз къде съм тръгнал с тоя кон зелен. Наркоман седи на кофа за боклук и пуши. Към него се приближава полицай: - Какво правиш тука? - Ами, пуша. - Това е място за боклук. - О! Извинете! Седнете, моля - скочил наркоманът от кофата. Петък(Разпети петък). В офиса. Всички дремят. Влиза един колега и казва: - Днес е Разпети петък и не се работи. Някой весело се обажда: - Че ние всеки петък сме така...