Една блондинка иска кола с всички екстри. Отива в една автокъща и пита продавача:
- Имате ли кола, евтина и с всички екстри?
Продавачът казва:
- Имаме KIA.
Блондинката казва:
- Не само да не е KIA, защото на телефона ми пише NOKIA.
В час по история. Учителят разказва за праисторическото минало на хората и тяхното развитие досега.
Учителят:
- В крайна сметка основният въпрос е как сме стигнали дотук.
Иванчо вдига ръка и казва:
- Не знам за вас господине, но аз дойдох с автобус №94.