Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ало! Мими, ти ли си? Купих билети за театър! - Супер! Почвам да се приготвям. - Правилно правиш! Ще успееш, билетите са за утре.
Семейни 2,976 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две кучета пред месарски магазин. Едно казва: - Хайде да влезем! Другото: - Не. Виж, че има надпис"Забранено с кучета!" - Глупости! Че кой знае, че може да четем?! Бизнесмен искал да построи бар до църква. Месеци наред свещениците протестирали и горещо се молели да не се случи това кощунство. В деня на откриването на бара се разразила страшна буря, паднала мълния и бара изгорял до основи. На следващия ден свещениците от църквата засипали Господ с благодарствени молитви. Радостта им обаче била кратка. Оказало се, че бизнесменът съди църквата за зловредни молитви, довели до унищожаване на бара му. Свещениците естествено започнали да отричат вината си за случая. След като изслушал пледоариите на двете страни съдията казал замислено: "В какъв свят живеем! Бизнесмените вярват в ефекта от молитвите, а божите служители - не" Чукча в голям московски магазин на щанд за бельо: — Какво това? — Слипове – отговаря продавачката — А защо? — Ами по-топло и по-хигиенично е със слип. Купува чукчата и обува. Решава да се изака в тундрата, но забравя да свали слиповете. Поглежда зад себе си и казва: — Вярно, по-хигиенично! Сяда върху елена и казва: — И по-топло… права беше жената! - Нормален депутат от "Атака"? - С колко букви? - С николко, шегувам се... Манго енд Айше уонтед ту хеф сом kеш. Манго видял шахта. Манго Logging то шахта… Logging… Logging… Wrong Username. -Айше ела тука - сейд Манго. -Йес Манго. -Го ту лог ин дъ шахта. Айше Logging to шахта. Logging… Logging…Password and Username аccepted. You are now recognized. Айше searching Жица. Searching… Searching… No results found! -Манго, folder is empty! - сейд Айше. -ОК, Айше. Next шахта. Logging… Logging… Username and password accepted. You аre now recognized! Serching Жица. Searching… Searching… 2 results found! Please Choose: Choice 1 - Медна жица Choice 2 - Телефонен кабел -Айше…На’тсни ед’ницата ма! - сейд Манго. -OK. Transfer started. 3%….24%….55%….80%….99%…100%. Download finished! -Манго, с колко дърпаш жицата, бе? - сейд Айше. -С ромска стъпка в 2 секунди. Айше logging out… Logiing оut… ERROR. You are detected by NSBOP!