Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Представител на Украинското правителство пита евронаблюдателите: - А може Русия просто да няма газ????
Политически 2,792 прегледа
Следващ →

Още вицове

Американски мисионер пристигнал в Айнтаб на велосипед. Събрали се около него любопитните айнтабци, заразглеждали го, пък се замислили: Да е кон - не е. Не е и магаре, нито пък вол. Що ли ще е? И заключили дълбокомислено: - Кон е, ама без душа!... Дневния ред в една българска фирма: от 7.55 до 8.30 - цигарки с кафенца от 8.30 - до към 10 - 10 и нещо - преглед на печата от 10 и нещо до 11 след нещо - пак цигарка с кафенце до 12.00 - оплакваме се колко много работа имаме 12.00- 13.00 - обяд в стола 13.00 - 13.15 - цигарка с кафенце следва - следобедно придремване пред компютъра с кратки прекъсвания - колкото да напсуваме някой клиент, който точно сега е решил да ни разсейва от гледането на порно 16.50 - заемане на стартова позиция за тръгване 16.56 - последна цигарка /без кафенце/ 17.00 - хехе, вече не ми виждате гърба Съдията казва: - Обвиняват ви в това, че сте сравнили съседа си с неговото прасе. - И кой от тях се жалва? Двама пътуват във влака от Варна за София. Запознават се: - Аз съм психолог. - Аз пък съм едър мафиот... Я да те видим що за психолог си? Опитай да познаеш за какво мисля! За всяка мисъл, която познаеш, ти давам сто кинта. - Ама аз съм психолог, не врачка! - Абе сто кинта са това, я опитай. - Добре, пътуваш от Варна. Значи си бил на море. Значи сега си спомняш колко хубаво ти е било. - Браво! Позна! Ето ти стотачка. - Щом ти е било хубаво, значи си бил със жена. И сега си мислиш за нея. - Точно така! Ето ти още стотачка. - Освен това, не ти се иска да се прибираш у дома. - Правилно, ето ти още сто лева... - Щом не ти се прибира, сигурно си женен. А щом си мафиот, сигурно мислиш, че няма да е лошо да пречукаш жена си и да си останеш с другата. - Ха! Ето ти хилядарка! - Ама защо хиляда? Нали щеше да даваш по сто на мисъл? - Това не е мисъл, а идея! Полицай спира шофьор на околовръсното в софия : - Господине вие карате с 200км/ч дайте си документите шофьора отговаря: -Еми като откраднах колата нямаше документи в нея полицая: - Отворете жабката . шофьора: - Да не си луд там е пистолета с който убих собственика на колата . полицая : -Тогава багажника шофьора : - Да бе да там е трупа на собственика. Полицая се притеснил и викнал спец службите на помощ отварят те багажника празен отварят жабката празна поискали документите на шофьора той им ги дал и те се обърнали към полицая : -Колега защо ни лъжете че има труп пистолет и т.н. оттам се обажда шофьора:Сега остава да каже че съм карал и с 200км/ч?!