Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Младо момиче минава покрай мъж, който се опитва да я заговори: - Прощавайте, девойче... - Вече не съм девойче. - А как те викат? - Не ме викат, аз сама си идвам. - А може ли за минутка...? - А ще успеете ли за минутка? - За минуткааа..., горе-долу. - А, за "горе-долу" си имам мъж.
Разни 1,971 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пaциент при доктора: - Докторе, не ми стaва. - Това е поправимо. Има двa вaриaнтa. Първият: еднa оперaция, и веднага всичко ще е наред. Струва - 30 000 долaра. Вторият: серия от оперaции в течение на един месец. Струва 10 000 долaра. - Трябва да се посъветвaм със семейството, преди да взема такова решение. - Добре. Елате утре. Нa другия ден: - Е, кaкво решение взехте? - (с въздишка) Ще ремонтираме кухнята. От "Пума" са изпратили телеграма до БФС, че в следващата екипировка на националите ще има само фланелки и калци. "Вие и без това си играете със смъкнати гащи, така че няма да забележите липсата", се казва в писмото. Две момченца си говорят: - Баща ми е полицай и може да сгащи баща ти! - А моят баща е пощальон и може да сгащи майка ти! Мъж отива на лов. Вечерта се прибира и вика на жена си: - Жена, скивай къв заек фанах. - Ама, той е одран, бе! - Ми да, щото го гръмнах, когато се къпеше. Пожар в осем етажен блок. Блондинка, брюнетка и червенокоса не могли да се изнесат навреме и останали заклещени на последния етаж. Дошли пожарникарите, опънали едно платнище и им викнали: - Хайде, скачайте една по една! Червенокосата скочила първа. Пожарникарите я гледали, докато лети, решили, че е грозна, дръпнали платнището в последния момент и мацката се разпльокала. После викнали нагоре: - Айде следващата да скача! Брюнетката се развикала: - Да, бе да! Да не съм луда! Нали видях какво направихте. Пожарникарите: - Тази беше толкова грозна, че не заслужаваше да я спасим. Ти си по-красива и сега няма да дръпнем платнището. Хайде скачай! Подлъгала се брюнетката и скочила. Докато летяла пожарникарите решили, че и тя е не по-малко грозна и пак дръпнали платнището... След малко викнали на блондинката: - Ти какво? Да не смяташ да останеш горе? Хайде скачай! - Ще скоча, ама оставете платнището и се отдръпнете най-малко на трийсет метра, да не може да го дръпнете.