Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един дядо отива в ресторант да си похапне нещичко. След като приключил с основното хапване решил да си поръча десерт и викнал келнера: - Ако обичате ще може ли един Ошав? Келнера малко очуден казва на дядото: - Господине, ако желаете можем да си сервираме пресен компот от сливи. Дядото отговаря окончателно: - Няма нужда синко моето време мина сега съм на сухи сливи.
Други 3,104 прегледа
Следващ →

Още вицове

Психиатър към пациента: Поздравявам ви! Имате голям прогрес! Пациента: - Какъв прогрес, докторе?! Преди пет седмици бях Наполеон, а сега кой съм??? Никой! Някой си Иван Петров! Влиза секретарка при шефа и казва: - От днес искам заплата 1200 лева и четири почивни дни в седмицата! Шефът със ирония пита: - И кой ти каза, че това може да стане? - Гинеколога и адвоката!!! Чували ли сте за канибалския ресторант, където вечерята струва майка ви и баща ви? Един мъж хванал златната рибка и тя му проговорила: — Пусни ме, ще ти изпълня три желания. Мъжът задал първото: — Искам много пари! Рибката изпълнила желанието му. ‎- А второто ми желание е да свършвам едновременно с жена си! Рибката изпълнила и това желание. — А третото желание ще си го намисля по късно. – казал мъжа и си тръгнал. Минал месец, върнал се мъжа при рибката и я замолил: — Умолявам те, отмени второто ми желание, това е третото ми желание! — Защо – учудила се рибката – не е ли хубаво да свършваш едновременно с жена си? — Представи си, седя си с момчетата в бара, пия бира и усещам как свършвам, неудобно се получава! Госпожица към господин: -Господине магазина ви е отворен! -Виждаш ли магазинера ? - Не , само някакъв малък товарач е заспал на два чувала .