Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Понички по-кръгли от земята" рекламен надпис пред заведение в Созопол за казанлъшките понички
Бисери 4,288 прегледа
Следващ →

Още вицове

След овчарска идилия - 1.. Вестникът праща Журналист (мъж) при овчарте. След интервюто, журналистът решава да ги бъзикне (спомняйки си за колежкате) и ги пита: - Абе, как издържате без жени толкова дълго време? - Ами, избираш си една уфцъ, фащаш я за ушите и я опъваш… - Че става ли? Хубаво ли е? - Ам"чи пробвай бе! Журналистът взел да си избира овца, и да я гони, ама те бягат ли бягат… Накрая докапал една, фанал я и почнал да я оправя, а всички овчари се спукали да се смеят. - Що се смеете бе хора? - Амчи ти избра най-грозната бе… Ха-ха-ха (Модификация на вица: "Ами от цялото стадо ти зе да чукаш псето…") След мач на Ливърпул интервю с новият треньор чужденец: - Г-н треньор, как се разбирате със своите момчета, след като не владеете Английски? - Ами като пускам резерва например и му кажа Бекенбауер и той знае да играе отзад, ако пусна халф, казвам му Зидан и той си знае позицията! - А как ще коментирате гола с ръка на Джерард? - Ами като влизаше аз му казах Марадона и той ... Обява: "Лесно запалима търси трудно гаснещ." Борец си кара Mерцедеса и на един светофар го среща един с трабант и му чука на прозореца: - Какво има? - пита борецът. - Ще ми препечеш ли филийките на тостера ти, че моя се развали? - го пита този от трабанта. - Ама аз нямам тостер! - Е защо ти е тогава Mерцедес като нямаш тостер? Борецът се ядосва и си купува тостер. Пак се срещат двамата на светофара и пак този от трабанта му чука на прозореца: - Ще ми стоплиш ли супата, че ми се е развалила микровълновата печка? - Ама аз нямам микровълнова печка! - му отвръща борецът. - Е защо ти е тогава Мерцедес като нямаш микровълнова печка? Тогава борецът се ядосва и си купува всякакви уреди. Срещат се пак двамата на светофара, но този път борецът чука на прозореца на този от трабанта. Човекът се показва: - Какво искаш? - Няма ли да ме помолиш за нещо? - го пита борецът. - Ееее! За това ли ме изкара от банята? - се възмущава човека с трабанта... Баба и малко момченце седят на пейка! Бабата пита момченцето: - Как се казваш синко? А той отговаря: - Не са ли ви учили да не разговаряте с непознати мъже!!