Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жено, сакаш ли да изкараме един убав и незабравим уикенд? - Да, скъпи! - Добре, тогава ще се видиме у понеделник!
Семейни 5,370 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Отмениха грипната епидемия! - За кога? Говорят си двама. Единия: - Още не сме се оженили, а жената по кръчми, по барове... - Какво, толкова ли много пие? - Не, мен ме търси... Между приятелки. - Чух, че си се омъжила. - Да, вярно е. - Е, как е, по-добре ли стана? - Не е по-добре, но е по-често… Блондинка започнала работа в библиотека. Един ден жена връща някаква kнига. Блондинката я преглежда и казва: - Ха, на 15-страница има дупка! Разгръща следващата страница и пак: - Опа, и на 16-та има дупка… Учителката казала на учениците всеки да си донесе домашния любимец за следващия час по биология. Всички донесли кученца, котки, костенурки, рибки... Все страхотни животинки. Добре отгледани и пригласени за изложба. Започнала Марийка: -Това е моето кученце, храним го със специални храни, всеки ден го къпем, то е най-красивото кученце на света. Всички деца пляскали. Минали още няколко деца и дошъл ред на Иванчо. Учителката го запитала: -Какво е това Иванчо, всички са донесли красиви животинки - кученца, котки, рибки, зайчета, а твоето някакво опърпано, оръфано, проскубано, смачкано - на абсолютно нищо не прилича. -Това е морско свинче, госпожо. - отговорил Иванчо. -Е как морско свинче бе Иванчо, виж морското свинче на Гошко, колко е хубаво... А твоето цялото проскубано, окъсано и смачкано... -Еми това е от тиксото, госпожо... -Какво тиксо бе Иванчо? -Еми докато го чукам го овивам с тиксо да не се пръсне като свърша :)