Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мечо Пух като всяка друга мечка си спял зимен сън.... Бай Славчо като всяка друга свиня се възползвал...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Представи си значи, вчера в театъра някой си е тръгнал с моято палто! - Че кой ще ти вземе твоето старо и скъсано палто? - Не знам, аз си тръгнах първи.
Бисери
03.10.2017
3,376 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пияница минава през гробищата късно вечерта. Сърфирайки между гробовете се спъва и пада в прясно изкопан. След половин час започнал да изтрезнява, но нямал сили да се изправи. - Помощ! Студено ми е! От мрака се чул гласа на пазача: - Как няма да ти е студено, като си се изровил!
Приказвали две селски клюкарки: - Знаеш ли, Гано? - Какво, Пено? - Цяло село говори, че нашата съседка бие мъжа си с кол. - О, Боже Господи, какъв срам, добре че ние не сме били там! - Знаеш ли, Гано? - Какво, Пено? - Цяло село говори, че нашата съседка пържи мишки в тигана! - О, Боже господи, какъв срам, добре че и ние не сме били там! - Знаеш ли, Гано? - Какво, Пено? - Цяло село говори, че ние сме най-големите клюкарки! - О, Боже Господи, какъв срам, добре че и ние не сме били там!
- Виж, Авраме! Ти си истински загубеняк! Колко години живееш на моя сметка, в моя апартамент, аз те храня, обличам те, пера те, да не говорим за факта, че спя с теб! - Сашке, а ти все още ме мислиш за загубеняк?
Игуменката, обявява менюто за следващия ден в стола: - Първо: Постна супа. - Второ: Печено месо с картофи с гарнитура краставици. В столовата се чува радостно: И-е-е-е-е-е! - Краставиците ще бъдат нарязани! В столовата се чува тъжно: Е-е-е-е-е!
Жена: - Обичам, когато редом до мен има мъж... Казах "Редом", куче!