Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Нов метод за борба с италианската мафия - бой през зъбите.
Политически 3,156 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пълна импотенция - когато вече не можеш да звъннеш на "секс по телефона". - Какво правите, когато имате пари? - Даже не си спомням. Младеж се оплаква на приятеля си: - Кво да праим бе братче, кво да праим бе, три жени водим у нас и все готини, все убави. И искам да се оженим, а майка ми не ги аресва. Какво да напраим така, че майка ми да ги ареса? - Ами виж какво, защо не вземеш някоя която да прилича на майка ти. - А те тая баща ми нема да я ареса. Секретарката се облива в горчиви сълзи. Шефът, съчувствено: - Какво има? - Ей сегичка ми се обадиха, че мама е починала! - Съболезнования, скъпа. Ако искате, идете си у дома, днес ще се оправим без вашата помощ! - Не, благодаря, много сте любезен, но ще остана. След час шефът минава да види как е секретарката. Тя плаче истерично. - Сега пък какво? - Чух се със сестра си! Можете ли да си представите - и нейната майка е умряла днес! Един човек отишъл в една кръчма да запива.Казал на келнера:една чаша водка за тебе за мене и за оркестъро.И цяла нощ така. Станало 6 часа сутринта и всички били мотики.Келнера обаче намерил сили да даде сметката на човека, а той чу отвърнал че няма пари и веднага след тези свои думи бил пребит. На другия ден обаче той отново отишъл в тази кръчма и казал на келнера:една чаша за мене и за оркестъра. Келнера се учудил и попитал:а за мене няма ли?А човека чу отвърнал:мани ти като се напиеш налиташ на бой.