Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Eдна блондинка гледа телевизия. - Вие гледате БТВ - казали по телевизията. Блондинката се учудила: - Ама откъде знаят какво гледам?!
Блондинки 7,537 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибира се едно момченце на Коледа в кащи и майка му го води в една стая пълна с играчки и му казва: - Всичките тези играчки са за теб, дете мое. Отиват в друга стая и тя пълна до горе с играчки, майката му казва същото. Отива момченцето в хола и гледа там братчето му си играе само с едно камионче. Пита го: - На теб само това ли ти подариха? То отговаря: - Да! Братчето му започва да се смее и му казва: - А пък на мен две стаи с играчки ми подариха. - Да ама аз не сам болен от рак, нали?! - Моята котка може да си каже името! - Това е невероятно! Как се казва? - Мяу. Карам си колата и усещам, че ме снима видеокамера. Сетих се, че сигурно ме снима за превишена скорост, въпреки че не бях превишил скоростта. Просто за да се убедя в своето предположение завъртях из квартала и пак преминах през същото място, с още по-ниска скорост. Но камерата отново ме щракна. Това ми се стори забавно и минах пред камерата още три пъти със скоростта на костенурка, усмихвайки се в камерата, която ме щракаше всеки път като преминавам. След две седмици получих по пощата пет квитанции за това, че карам без колан... Трима продавачи се хвалят с уменията си: - Продадох стереуредба на глухоням - казва единият. - А аз продадох ски на човек в инвалидна количка - казва вторият. - А аз продадох на един полицай часовник с кукувичка - казва третият. - Че какво странно? - чудят се другите двама. - Пробутах му и един чувал храна за птички. Седят англичанин, французин и турчин на една поляна и мързелуват. По едно време англичанина казал: - Искате ли да играем на голф? Французина: - Да, това е много хубава игра. Аз съм съгласен. Турчина: - Аз не знам как се играе. Англичанина: - Еми трябват топки, пръчка и дупка. Ето аз имам тука едни топки. Французина: - Аз имам една пръчка. Турчина: - Абе аз имам работа и трябва да си ходя...