Един ден вуйчото на Иванчо се обажда по телефона и пита:
-Иванчо, каде е майка ти ?!
-В Банята ...
-Иванчо, а каде е баща ти ?
-В Банята
- А какво правят знаеш ли ?!
-Незнам, но преди малко тате ми искаше вазелин , а гледам ми го няма лепилото! :)
Дядо и внук отишли за дърва в гората. По едно време решили да се изпикаят. Обаче внукът забелязал, че дядото клечи и пикае!
-Защо клечиш бе, дядо!? Не можеш ли прав?
-Аз на тия, които са ме предали, ръка не подавам! - бил отговора.