Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама затворници се запознават: - Ти за какво лежиш? - За mp3-ки. а ти? - За филми, но съм невинен. Доставчикът ме натопи...
Интернет и PC 9,772 прегледа
Следващ →

Още вицове

Надеждата умира последна. Глупостта въобще не умира. На една арена за борба с бикове имало ресторант, в които освен другите ястия, сервирали и сготвени топки на убитите бикове. Един ден редовен клиент си поръчал топки, но били много малки. Попитал келнера: - Защо днес топките са толкова малки? - Ами днес бикът победи - отговорил келнера.. Из дневника на един американски летец: Петък: Пихме с руските летци. Събота: Щях да умра. Неделя: Пак пихме с руските летци. Понеделник: Защо не умрях в събота... Турчинът си купил мотор и решил да повози Бай Ганя. Качили се двамата и турчинът вдигнал 100 км/ч и попитал Бай Ганьо: - Бай Ганьо, напика ли се? - Не. Вдигнал 150 км/ч. - Бай Ганьо, напика ли се? - Не. Вдигнал 200 км/ч. - Бай Ганьо, напика ли се? - Да. На другия ден Бай Ганьо си купил мотор и решил и той да повози турчина. Качили се, Бай Ганьо вдигнал 100 км/ч и попитал турчина: - Напика ли се? - Не. Вдигнал 150 км/ч. - Напика ли се сега? - Не. Вдигнал 200 км/ч. - Напика ли се вече? - Да. - А сега се и насери щото немам спирачки. - Ама че са тъпи, всичките!!! - Кои? Американците? - Не, ножовете ти в кухнята!