Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама цигани си приказват за секс и единият вика: - Абе ти чувал ли си за групов секс? - Не, какво е това? - Ами ние веднъж опитахме… Събрахме се, значи, петима мъже и пет жени в една стая. Угасихме лампата, всички се съблякохме… - И какво? - Ами нищо - всички си седяхме до дрехите да не ги открадне някой.
Разни 2,065 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо си толкова блед? - Целия ден се въртях на въртележката. - Защо? - Платих за билета с 50 лева и нямаха да ми върнат... В час по математика. - Иванчо, ако ти дам два заека, после още три заека и след това още един, колко заека ще имаш? - 96. - Е как така 96 бе Иванчо, няма ли да са само 6? - пита изненадана учителката. - Напротив 96 са, 6 които вие ми давата и 90 от фермата за зайци, която с тате гледаме в къщи. - А защо козела ви е без рога? - Козата ни е честна! Трима дебели германци отишли в България, за да учат български и чули едно момиченце да им се смее: – Трима дебели германци, трима дебели германци! Те го запомнили. После чули на пазара: – За два пакета семки! Те го запомнили. После чули по радиото: – Едно! Две! Три! Бум в стената! После чули по телевизора: – Ура! Ура! Ура! Те го запомнили. Като се разхождали, видели една убита жена! Дошли полицаите и попитали: – Кой уби тази жена!? – Трима дебели германци,трима дебели германци! – Защо я убихте!? – За два пакета семки! – Как я убихте!? – Едно! Две! Три! Бум в стената! – Отивате в затвора! – Ура! Ура! Ура! Детенце се оплаква в детската градина, че Дядо Коледа бил голяма скръндза. Децата го питат защо: - Как защо?! Този дъртак вместо да донесе подаръл е оставил кутия бомбони, които родителите ми криеха в гардероба...