Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Преподавателят: - Вашата фамилия? Студентът: - Иванов (усмихва се) - Защо се усмихвате? - Доволен съм, че добре отговорих на първия въпрос.
Студентски 10,594 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво е град? Много селяни на едно място. След овчарска идилия - 1.. Вестникът праща Журналист (мъж) при овчарте. След интервюто, журналистът решава да ги бъзикне (спомняйки си за колежкате) и ги пита: - Абе, как издържате без жени толкова дълго време? - Ами, избираш си една уфцъ, фащаш я за ушите и я опъваш… - Че става ли? Хубаво ли е? - Ам"чи пробвай бе! Журналистът взел да си избира овца, и да я гони, ама те бягат ли бягат… Накрая докапал една, фанал я и почнал да я оправя, а всички овчари се спукали да се смеят. - Що се смеете бе хора? - Амчи ти избра най-грозната бе… Ха-ха-ха (Модификация на вица: "Ами от цялото стадо ти зе да чукаш псето…") - Как се чуства една мозъчна клетка на блондинка? -Самотна! Говорят си двама футболни запалянковци. Единия: - Всеки път, когато "ЦСКА" вкара гол на "Левски", моето куче прави салто. - Супер! А в коя посока го прави - предно или задно? - Зависи как ще го ритна.... Две бабеченки си говорят. Покрай тях минали двама софиянци, чули ги и коментира: - Жорка, тея, дето ги виждаш, не са от тука. - Е, как да не са от България? Хайде да ги питаме. Попитали ги от къде са, а бабеченки отговорили: - Кина клиикаш? - Ето! Видя ли! Чужденки са - казал шопът.А то "кина кликаш" означавало "Какво викаш?"...