Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама са в командировка и са в една стая. На последната вечер имало много къркане. На сутринта единия: - Един на нула! - Какво един на нула? - Снощи като се напи - ти заспа, а аз те опънах… След време пак заминали в командировка. Последния ден, подобно на предишния път, но другия: - Един на един! - Какво един на един? - Ми снощи ти след като се напи, заспа като пън и аз те опънах и сега сме един на един… - Абе идиот, аз предишния път само се пошегувах!!! - Ами тогава: един на нула!
Пиянски 2,347 прегледа
Следващ →

Още вицове

Подозирам че някои хора се правят на невидими Учителка от Пловдив Психотерапевт пита пациентка: - Кажете, а има ли някой в семейството ви с мания за величие? - Понякога моят мъж твърди, че той е глава на семейството. Тема във форума на блок 4 в "Манастирски ливади": - Има ли някой от втори вход? - Да, аз. Защо? - Да ти се намира цигара? Няма мъже, които да искат само секс, има жени, които просто друго не могат да дадат. Научка конференция. Тема е високите постижения в стимулацията на секса, по специално афродизиаци за мъжете. Първи пред публиката изнесъл реч американец: - Ние направихме такова хапче, че когато мъжът го глатне след 30 минути члена му се удебелява 55%. Всички много ръкопляскали. Втори пред публиката застанал един французин: - А пък ние направихме такаво хапче, че когато мъжът го глътне след 20 минути члена му става 35% по-дълъг. Публиката започнала още по бурно да аплодира. После на подиума застанал един българин: - Абе кви са тея глупости. Ние направихме такова хапче, че 10 минути след като го изпиеш оная ти работа става като ПЪПЕШ. Публиката замлъкнала. Един от публиката попитал: - Как като пъпеш? На дебелина ли? Българина отговорил: - Не. Ние нямаме проблем с дебелината. Друг от публиката извикал: - Като пъпеш на дължина ли? Българина отново отговорил: - Не бе ние нямаме проблем и с дължината, абе не бе на вкус!