Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кондьо се заяжда с Азис: - Чух, че си издал книга. Кой ти я написа? - А на тебе пък кой ти я прочете?
Професионални 3,758 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съпруг предлага на жена си: — Скъпа, хайде довечера да излезем да се позабавляваме. — Добре – съгласява се тя, – обаче ако се прибереш преди мен, остави лампата в коридора включена! Американците, французите и българите правят състезание за най-добра реклама. Американците показват каньони, каубои и коне - "Marlboro". Французите показват ниви и лозя - френски вина. А българите показват жена, която прави кавал на борец. Той вече свършвал и си го бута да се изхвърли в устата й: - Смучи ма! - Не ща! - Смучи ма! - Не ща! - Ми кво искаш? - Швепс. Малката Марийка влезла в спалнята на родителите си и забелязала за пръв път колко е различен физиологически баща и от майка и. Попитала: - Какво е това, което се люлее между краката ти татко? Гордо той отвърнал: -Т ова скъпа моя са на Господните ябълки на живота. Ако не бяха те ти нямаше да си родена. Озадачена Марийка казва на майка си това, което е чула от баща си, на което майката пита: - Баща ти каза ли ти нещо относно увехналото дърво на което висяха тези ябълки? Една жена разказва: "Изведох мъжа ми по магазините. Обикаляме почти два часа. Той пита с надежда": - Може ли вече да се прибираме? - Не - казвам - малко сме пазарували. - Как така? Не е ли достатъчно? С въздишка обяснявам: - Виж сега, на теб ти купихме боксерки, бански и нова игра. А на котенцето (това съм аз) - само костюмче (не много скъпо, но въпреки това - 20 пъти повече от всичко купено за него). А за да е честно трябват още 2 неща. Искам рокличка и панталонки... Във влак пътували един поп, един съдия, и един обикновен доста смешен човечец. И станало дума кой от тримата е най-важен из между тях. Попът казал: - Аз който ме срещне ми казва ваше правосвещенство. Съдията казал: - Аз пък като ме срещне някой ми вика ваше превъзходителство. Дошло ред и на третия спътник, който казал: - Абе не се карайте няма по-важен от мене аз като вляза някъде ме посрещат с "Господи, пак ли си ти!".