Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две журналистки чули от колежката си, че овчарите били много надарени... И взели че отишли при тях. Хванали двама да си приказват и по едно време питали: - А как издържате толкова време без жени? Овчарите ги посграбчили и им казали дяволито: - Ами нали идват журналистки... - То хубаво, ама за да не забременеем - трябва да сложите ето тези нещица (презервативи). Ония двамата се почесали... па ги сложили и оправили журналистките. След няколко месеца - седят, пушат табак и единият казва: - Абе брато - на тебе пука ли ти дали ония двете ша забременеят? - М’чи не. Що да ми пука. - Ми кво ша кайш да земем да ги свалим тия гуми вече!
Други 5,247 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Мими, омъжи се за мен! - Както винаги: "Мими, омъжи се за мен", а утре ще изтрезнееш и ще премислиш. - Не, Мими. - Няма да премислиш? - Няма да изтрезнея. От дома си изскача разярена жена с изгорена буза и крещи: - Ааа! Той се опитва да ме обезобрази! Хората по улицата се втурват към нея: - Какво става, госпожо? Кой? - Ето, виждате ли - вика тя и сочи изгорената си буза. - Мъжът ми ме търси по телефона, докато гладя... Ад и Рай - това е доста примитивно. След смъртта си човек трябва да преживее всичките чувства, които е предизвикал в хората. Две блондинки си говорят: - Ти наля ли нова вода на рибките в аквариума? - Не, още не са изпили тази. Една секретарка казва на шефа си: - Страхувам се, че имам лоши новини за вас! - Защо винаги ми носиш лоши новини? Поне един път не може ли да ми кажеш, че имаш добри новини? - Добре тогава. Имам една добра новина за вас. Не сте стерилен.