Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шейх е в голямото си съпружеско легло и шепне на ухото на една от многобройните си жени: - Скъпа, очите ти са като брилянти, устните ти са като скъпоценни рубини...Предай нататък!
Разни 1,658 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две мутри отишли в зоопарка. Вървели вървели и като стигнали до клетката на магарето, единия се спрял, замислил се и казал: - Така като го гледам, този заек е на около 200 години Мутра отива на работа. Гледат го другите мутри и на лявата буза и на дясната едни марли, едни превръзки. Питат го: -Кво става бе брато? -Кво става, как можа да ми звънне джиесема точно когато си гладех ризата бе. Звъни той и аз дигам да се обадя и си лепнах ютията за бузата. -Добре де ама що си с лепенки и от другата страна бе. -Що. Щот нали требваше да се обадим у Пирогов. Младежът повтаря: - Скъпа, обичам те, обичам те! Бих жертвал всичко заради теб, обичам те повече от всичко на света. Девойката си мисли: \"Хъм, май не съм му съвсем безразлична?\" "Най-несправедливото нещо в живота е начина по който свършва. Егати, животът е труден. Отнема голяма част от времето ти. И накрая какво получаваш? Смърт! Какво е това, някаква премия? Мисля, че жизненият цикъл е обърнат наопаки. Първо би трябвало да се умира, да се отметне това от графика. След това отиваш да поживееш в старчески дом. Оттам те изритват, защото си прекалено здрав. Отиваш и си получаваш пенсията. След това, при започване на работа, за възнаграждение получаваш златен часовник на първия работен ден. Работиш 40 години, докато станеш достатъчно млад, за да се наслаждаваш на пенсионирането. Пиеш, веселиш се и се подготвяш за гимназията. Стигаш до началното училище, ставаш дете, играеш си, нямаш отговорности, ставаш бебе, после влизаш обратно, прекарваш последните си 9 месеца в луксозна обстановка с централно отопление, джакузи, румсервиз на почукване, и накрая свършваш като оргазъм. Амин!" Заекът влиза в кръчмата и вика: - Кой ще се бие с мен? - Аз! - става вълкът. - Я да излезем навън. Отвън се чува "бум, прас", и след малко заекът пак влиза в кръчмата: - Има ли още някой да се бие с мен, че лъвът вече трябва да си тръгва?