Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Посъдими! Вие сте десетхилядния клиент на нашия съд! По случай това събитие може сами да изберете в кой затвор ще излежите присъдата си. - В женския!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Недоволна, че Адам се връща късно вкъщи, Ева го заплашва: - Адаме, внимавай какво правиш! Я се обърни да ти преброя ребрата!
Семейни
04.10.2017
10,209 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обаждане до полицията: -Откраднаха ми часовника! -5 без 15 е господине, приятен ден.
- Така, пишете в автобиография си, че сте били пианист в публичен дом. - Хм, всъщност бях банкер,...но не исках много да го афиширам.
Мечо Пух влиза в един бар и пита: - Извинете, случайно да имате наденички? - Да, разбира се! Топли, вкусни, пресни наденички! Мечо Пух: - А случайно да имате свински ребърца? - Съвсем пресни! Току що донесени! Пак Мечо Пух: - А свински опашки и крачета? - Естествено! Невероятно вкусни! Току що ги приготвих! Тогава мечето вади един автомат и вика: - Та-та-та-та! Това е за Прасчо!
Какви стикери можете да залепите на задната броня на колата си Нормалните хора са... тези, които не познаваш Естествено красива Дайте път, аз съм на 16 Искам да умра спокойно в съня си като дядо... Без писъци и викове като пътниците в колата му Върнете ме на колелото Дивак Ако искаш закуска в леглото, спи в кухнята Да са ви блъскали напоследък? Ако някой те нарече кучка, просто кажи, че това е дарба Случват се и гадости Секси изчадие Усмихни се :)
Стига вече с този Перник. Там живеят хора като хора! Сега съм в Перник и си пиша на лаптопа не обезпокояван в едно кафе. Паркирах си софийската кола отвън, а на якето ми пише САМО ЛЕВСКИ ОЛЕ! Ако перничани бяха такива каквито ги изкарват, сега някой щеше да дойде и да ми блъска главата в клавиатурасф;ифсдф;3уиоффф4иоф8 ф;аф5огДА3иорх3ио2ухфолчФХ3хОЯФИ3ХФяои3фияо ФИОХОЯХчяфхиоо ФЯИОЧХ3 ФЧфяиочхфияиохф75фа57ашФФ4УХУ54;дфхеио$ФГ?ХЕШ@ГШЕГЕГ$ Ш№Г№