Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Евреин и арменец седят на стълбите пред синагога и просят. Минаващите край тях евреи пускат пари само на евреина. Последният евреин, който влиза в синагогата, спира пред арменеца и му казва: - По-добре иди пред арменската църква, защото тук даваме само на нашите хора. Като влязъл, Гарабед се обърнал към евреина: - Абе, Киркор, тия ли ще ни учат на бизнес?
Киркор и Гарабед 12,428 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят в парка двама пенсионери. Покрай тях минава готиба мацка с мини-пола. Единия казва: - Ех, сега да бях на 18 години! Другия: - В ред ли си? Заради 5 минути щастие после 40 години да работиш! Обява във вестник "Таймс". Във връзка с болестта на един от музикантите на световно известна рок група, на временна работа се наема барабанист: Старец-алкохолик със занемарена външност, глупашки маниери и ярко изразена наркотична зависимост. Заплата - 100 хиляди долара на месец. След раждането на Христос около Дева Мария се събрали журналисти.Започнали да задават въпроси:Кажете-как се случи това чудо? -Ами как да ви кажа-явими ми се светия дух и на така.... -А как изглеждаше? -Ами беше много тъмно та не го видях-но на пипане ще го позная!!!!! Мъж и жена се прибират леко пийнали. Мъжът изважда ключ и поглежда към ключалката. Много учуден се обръща към жена си: - Жено, ама, ние кога сме сложили втора ключалка?! Американец, французин и бьлгарин си говорят, кой как задоволява жена си. Американецьт бил прьв. -Ами, прибирам се от ранчото, взимам една вана, пия 2 уискита, помачкаме се с Мери половин час, правя 3 тека и на сутринта Мери ми казва, че сьм страшен любовник. Французинът рекъл: -Прибирам се, взимаме с Мишел заедно душ, пия един коняк, един час френска любов, два тека и на сутринта ми казва, че сьм незаменим любовник. А бьлгаринът си мьлчи. -А ти как го правиш?-го попитали. -Аз ли, ами прибирам се от бачкане, пия 2-3 ракии, метам Пена на леглото и я почвам. -Добре де, и колко тека правиш? -Хм ,само един. -И жена ти, какво ти казва на сутринта? -Ами, казва ми „НЕ СПИРАЙ“!