Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Добър ден, казвам се Ваньо, една бутилка водка, моля. - Заповядайте, - казва продавачката - но защо ми се представяте? - Защото не съм анонимен алкохолик.
Пиянски 4,263 прегледа
Следващ →

Още вицове

Франция. Шеф със секретарката си пътуват с кола. По някое време колата се поврежда. Шефът си мисли: "Като шеф, съм длъжен да извикам пътна помощ, като мъж съм длъжен сам да оправя повредата." Слиза и се пъха под колата. Секретарката: "Като жена, съм длъжна да остана в колата. како секретарка, аз съм длъжна да съм с шефа." Слиза и се пъха под колата. Минава наблизо полицай: "Като французин и мъж, съм длъжен да мина все едно нищо не става тук, но като полицай, съм длъжен да им кажа, че са им откраднали колата отдавна." Един мъж решил да отслабва и отишъл в център за отслабване. Влиза вътре да се записва и една жена му дава листче с номер и го праща в някаква стая. Влиза вътре и гледа най - обикновена стая с 2 кресла, диван маса, шкафове и телевизор. По едно време влиза в стаята някаква страшна полугола мацка и му казва: - Аз съм Вашият фитнес инструктор за днес. Ако успеете да ме хванете, ще спите с мен. И нашият човек я подгонил, цял ден я гонил, не могъл да я стигне. Като се прибрал вечерта и като видял, че е свалил 5 килограма решил да отиде и на другият ден. Речено - сторено. Отива на другият ден нашият човек и веднага след като влезнал с стаята се съблякъл и струпал на куп всичко в нея така, че стаята останала празна ( така щяло да му бъде по - лесно да хване мацката) По едно време вратата се отворила и през нея влязъл полугол мусколяга без врат, приличащ на борец, който му казъл : - Аз съм Вашият фитнес - инструктор за днес. Ако успея да Ви хвана, ще спя с Вас . - Наистина ли всички дарени пари ще отидат в помощ на децата? - Да, нали всички сме нечии деца... Двама приятели си говорят,по едно време единия пита другия: - Абе ти беше ли ми на сватбата, че не те видях? А другия му казва: - Aз на моята не бях, ти искаш на твоята да отида! Пушач, пияница и наркоман попаднали на оня свят. Пушачът разправя: - Братя, умрях в мъки. Белият ми дроб е на решето. Пияницата казал: - И аз умрях в мъки. Черният ми дроб стана на каша. А наркоманът: - Лелеее, как съм се надрусал! Вече и с умрели си говоря!