Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Хан Кубрат свикал синовете, обърнал се към най-големия - Баян и му казал: - Баяне, вземи една пръчка от този сноп и опитай да я счупиш. Взел Баян една пръчка и я строшил. - Хайде, сега вземи целия сноп и опитай пак! Взел Баян целия сноп и без никакво затруднение строшил всичките пръчки. Тогава Кубрат казал: - Баяне, Баянее, прост беше и прост ще си останеш!
Любими Герои 4,248 прегледа
Следващ →

Още вицове

Във влак пътували поп, съдия и обикновен човечец. Станало дума кой от тримата е най-важен. Попът казал: - Който ме срещне, ми казва ваше преосвещенство. Съдията казал: - Мен пък, като ме срещне някой, ми вика ваше превъзходителство. Дошло ред и на третия спътник, който казал: - А бе, не се карайте, няма по-важен от мен. Аз, като вляза някъде, ме посрещат с "Господи, пак ли си ти!". Винаги ще има хора, които ще те нараняват, но, за всеки случай, трябва да продължиш да вярваш в хората! Чукчи си търси работа в големия град. Дават му пътната маркировка, да боядисва осевите линии. Първият ден всички са доволни от работата му-- маркира 3000метра! На втория обаче само 800метра и всички колеги го мислят за преуморен. На третия ден боядисал едва 10 метра и го викат при шефа: Какво става, защо не успяваш с работата??? Чукчи отговаря: Много далеч ми остана кофата бре, шефе! Жена виза в зоомагазин с намерението да си купи говорещ папагал. Продавачът й показва всички с изключение на един много красив папагал, скрит в най-отдалечения ъгъл. Оказало се, че преди да го донесат в магазина, папагалът е живял в местен публичен дом. Въпреки всичко жената го купува. Отнася го у дома си и окачва клетката. Папагалът се оглежда и казва: — А-а-а, нов бардак, нова мадам! По късно през деня двете дъщери на жената се връщат от училище. Като вижда тийнейджърките папагалът казва: — А-а-а, нов бардак, нова мадам, нови момичета! Вечерта от работа се връща бащата и при вида му птицата изкрещява: — А-а-а, нов бардак, нова мадам, нови момичета, стари клиенти! Здрасти Джими! Едно момче се обажда на приятеля си: - Копеле, довечера сме у нас. Намерил съм две гаджета. Ще хапнем, ще пийнем и после нали се сещаш? - Готини ли са мадамите? - пита другият. - Абе, като пийнеш малко ... стават. Приготвили всичко за купона. На вратата се звъни, оня който не е видял мацките тича да отвори и: - Ееееееее, брато, чак толкова не мога да пия.