Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Как се рабра, че т.нар. обръщение-заплаха на "Анонимните" е някаква шега? Ами намерили с какво да плашат:-)?! Щяли да ударят икономиката ни?
Бисери 3,174 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Доколкото знам ти си известен джебчия. Защо си дошъл на модното ревю? - Заради професията си. Искам да разбера каква е модната тенденция при джобовете... Рано сутринта на подводница. Екипажът е строен. Командирът: - Помощник, къде се намираме? - Не знам, капитане! - Радист, къде се намираме? - Ми-и-и-и-- - Какво има на хоризонта? - Търговски кораб на Либия.. - Първи торпеден апарат, в готовност... Огън! Радист, засечи координатите на сигнала SOS и това да ви е за последен път! Хората режат кръглата пица на триъгълници и я поставят в квадратна кутия....а после очакват да им вярвам?!! По-добре евтин долар, отколкото "много ви благодаря". Двама съседи постоянно ходели за риба заедно, но единият винаги хващал риба, а другият не. Един ден този, който не можел да хване нищо вече не издържал и попитал съседа си: - Абе комшу, защо така се получава, защо все ти хващаш риба, а аз не? А другия му отвърнал: - Сутрин преди да тръгнеш на риболов, ще откъснеш от жена си един пучи косъм и ще го вържеш на кукичката, че да видиш дали няма да хванеш и ти! На следващата сутрин рибарят решил да пробва дали ще има ефект от съвета на комшията си и издебнал жена си, която се била навела и плевяла в градината. Бръкнал под полата и и откъснал един косъм при, което жена му без дори да се обърне се изпровикнала: - Пак ли за риба отиваш бе, комшу?