Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Как се рабра, че т.нар. обръщение-заплаха на "Анонимните" е някаква шега? Ами намерили с какво да плашат:-)?! Щяли да ударят икономиката ни?
Бисери 3,173 прегледа
Следващ →

Още вицове

Василий Иванич и Петка се договорили, че ако Петка познае в коя ръка Василий Иванич държи бутилката - ще я изпият, а ако не ще я строшат. Петка: - В лявата! - Мисли, Петка, мисли! Телефонно обаждане през нощта: - Ако не намалите или спрете музиката, ще извикам полицията! - Ако не ви харесва, отидете в друг квартал. - Аз се обаждам от друг квартал! - Ало! Ало! Пред блок 205 има убийство! Ау, още едно! Ау, и още едно! Господи, откъде се изключва този автомат! Полковник се прибира вкъщи и хваща жена си с майора. Вади пистолета и му казва. -Ела с мен отвън. Излизат на улицата. Полковника: - Слушай, познаваме се отдавна, колко години служим заедно, големи мъже сме. Ще направим така, аз ще стрелям два пъти във въздуха и двамата ще паднем. При когото първо дойде жена ми, за него ще остане. Жената чува двата изстрела, подава си главата през прозореца да погледне и после се провиква: - Иванеееее, излизай, тия двамата кретени се изпозастреляха. - Келнер! Аз май прекалих...Донесете нещо отрезвяващо! - Моля, сметката Ви!