Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Как се рабра, че т.нар. обръщение-заплаха на "Анонимните" е някаква шега? Ами намерили с какво да плашат:-)?! Щяли да ударят икономиката ни?
Бисери 3,172 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек както се движел с новият си МЕРЦЕДЕС по магистралата, настигнал един колоездач.След малко обаче, колоездачът прелетял край него.Ядосал се човекът, дал повече газ и пак изпреварил колоездача. Колоездачът пак прелетял с бясна скорост край МЕРЦЕДЕСА. И така няколко пъти. Накрая човекът с МЕРЦЕДЕСА гледа колоездача спрял на една отбивка и срам не срам го попитал как така той кара МЕРЦЕДЕСА с такава висока скорост, а колоездача все го изпреварва. А колоездачът му отговорил: - Абе, ти още един път ми закачи тирантите, а пък аз ще ти кажа. Двама английски лордове си говорят: - Какво мислите, сър Джон, за бягането сутрин за здраве? - Намирам го за изключително глупаво, сър Арчибалд. - Но по какви причини, сър Джон? - Защото когато тичам, сър Арчибалд, винаги разливам чашата си с уиски. Младо момче отива във фитнес залата и пита инструктора: - Извинете, искам да впечатля едно момиче, което много харесвам, затова ще почна да тренирам. Кажете ми от кой уред да започна? - От банкомата. "Кирил", та "Кирил"...! Още не са видяли брат му Методий! Връща се една жена вечерта от работа, в асансьора някакъв мъж я изнасилил. Прибира се тя у дома, разказала на мъжа си а той -Изяш един лимон, изкъпи се и слагай масата! На следващата вечер пак същата история. Когато това станало трети път и мъжът на тая жена я пратил в банята след лимона, тя не издържала: -Добре, да се изкъпя ясно, но защо този лимон? -Защото не мога да ти гледам доволната физиономия...