Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно вежливо таралежче тръгнало по своят вежлив път и среща тримата мускетари на конете си и решавада ги позддрави по своят вежлив начин: - Здравей Атос! - Здравей вежливо таралежче. - Здравей Портос! - Здравей вежливо таралежче. - Здравей Арамис! - Здравей вежливо таралежче. - Здравей кон на Атос! - Здравей вежливо таралежче. - Здравей кон на Портос! - Здравей вежливо таралежче. - Здравей кон на Арамис! - Здравей вежливо таралежче. Поговорили и станало време мускетарите и конете им да тръгват и вежливото таралежче ги изпратило по своят вежлив начин: - Довиждане Атос! - Довиждане вежливо таралежче. - Довиждане Портос! - Довиждане вежливо таралежче. - Довиждане Арамис! - Довиждане вежливо таралежче. - Довиждане кон на Атос! - Довиждане вежливо таралежче. - Довиждане кон на Портос! - Довиждане вежливо таралежче. - Довиждане кон на Арамис! - Довиждане вежливо таралежче. Повървяло малко и кой да види... Алибаба и четиридесетте разбойника на свойте камили...
Животни 7,842 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една мутра отива на работа с 2 траурни ленти и шефа му го пита: - Абе Картоф що си с траурна лента? А Картофа му отговаря: - Абе мани бе шефе. Страшна трагедия! Майка ми умре! А шефа му пак го пита: - Е добре защо си с 2 траурни ленти? А Картофа му отговаря: - Нали ти казах бе шефе, страшна трагедия! Обаждам се на брат ми и неговата майка умрела! Пристига клиент в гастронома и казва на продавача: - Дайте ми "Книгата за похвали". - Нямаме такава книга. Никой още не ни е хвалил. - Много ви моля, направете една заради мен! - А, защо? - Тъща ми се подриска от вашите колбаси! Най-добрите икономисти - това са нашите пенсионери. Изобретиха мотоциклет, който се движи с изпражнения. Е,не! Бях чувала, че може да се кара на изпарения, ама вече има и на изпражнения. Между другото този мотоциклет е много икономичен - две кила сливи и си до морето. Сигурно е много удобен - носиш резервоара си винаги с тебе. И от време на време може да питаш "Абе с тоя панталон резервоара ми не изглежда ли по-дебел!?" Един човек вече си купил такъв и решил да разходи приятелката си на романтична разходка. По едно време той казал: "Горивото ми свършва, трябва да спрем да заредим", а тя казала: "На бензиностанция ли?", той отговорил: "Не, в ресторанта!" Този мотоциклет не се кара по инерция, но пък по нанадолнището може да върви по пикня. Мъж и жена имат любовна вечер.мъжът прави френска любов на жената,която по едно време казва!Скъпи би ли си махнал пръстена че ми драска,а той отговорил!това е часовника ми мило!!!