Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Казвам снощи на приятелката ми : -Бейби, от една страна си много красива.....!!! Тя, закачливо: - А от друга? - А от другата ти е лицето...
Бисери 2,775 прегледа
Следващ →

Още вицове

Старшина пита на войниците: - Кой каза на командира, че има дървена глава? Войниците: - Няма такова нещо... Казахме му само да си сложи каската, защото прелитат кълвачи! Блондинка не може да заспи. Лежи в леглото, пълна тишина и по едно време чува в главата си някакъв шум. Пита: - Има ли някой там? - Да, аз съм червей мозъкояд. - И какво правиш в главата ми? - Гладувам... Ако момичето наистина те желае, трябва двойно по-дълго да я уговаряш. Такава им е логиката. Двама пътуват във влака от Варна за София. Запознават се: - Аз съм психолог. - Аз пък съм едър мафиот... Я да те видим що за психолог си? Опитай да познаеш за какво мисля! За всяка мисъл, която познаеш, ти давам сто кинта. - Ама аз съм психолог, не врачка! - Абе сто кинта са това, я опитай. - Добре, пътуваш от Варна. Значи си бил на море. Значи сега си спомняш колко хубаво ти е било. - Браво! Позна! Ето ти стотачка. - Щом ти е било хубаво, значи си бил със жена. И сега си мислиш за нея. - Точно така! Ето ти още стотачка. - Освен това, не ти се иска да се прибираш у дома. - Правилно, ето ти още сто лева... - Щом не ти се прибира, сигурно си женен. А щом си мафиот, сигурно мислиш, че няма да е лошо да пречукаш жена си и да си останеш с другата. - Ха! Ето ти хилядарка! - Ама защо хиляда? Нали щеше да даваш по сто на мисъл? - Това не е мисъл, а идея! - Докторе, трудно ми е да дишам! - Защо се мъчите така? Не дишайте!