Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- А преди време имах всичко: пари, разкошна къща, мерцедес, красива жена, която истински ме обичаше. За един единствен час загубих всичко... - Какво се случи? - Някакъв тъпак разказал за тях на жена ми!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Мъж и жена гледат любовен филм. Тя му казва: - Виждаш ли! Виждаш ли главния герой как я обича! - А ти знаеш ли колко му плащат за това?
Семейни
03.10.2017
3,185 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Кажи ми, мили, как се случи така, че ти, толкова умен, толкова красив, изведнъж се влюби в мен до уши? - Ето, виждаш ли, сега и ти се учудваш!
Един човек имал папагал, който постоянно ходел да чука лястовицата и прехващал бълхи от нея. Ядосал се стопанина на папагала и му забранил да ходи при лястовицата, като го заплашил че ще му обръсне главата ако пак отиде. Не издържал папагала и отишъл пак при нея, а стопанина като разбрал, му обръснал главата. На следващия ден щял да идва на гости шефа на стопанина. Стопанина предупредил папагала: -Ти ще стоиш наказан тук в ъгъла и няма да се обаждаш, ако гъкнеш ща сложа в клетка! Дошъл момента, влиза шефа, който бил плешив и още като го видял папагала не издържал и се обадил: -Алоо, шефеее, насам ний ебачите сме тука в ъгъла! !
Учител дава на Иванчо за наказание да напише у дома 100 пъти: "Повече никога няма да говоря на "ти" с учителя си!" На другия ден учителят отваря тетрадката на Иванчо и гледа, че е написал изречението не 100, а 200 пъти: - Казах ти 100!?! Защо си го написал 200 пъти? А Иванчо: - За да ти е по-приятно!
Борец пътувал в тролей и попитал една пенсионерка: - Бабо, НДК в тая посока ли е? - Не, чедо, в обратната - отговорила бабата. - А, благодаря - казал борецът и се обърнал в обратната посока.
Ако Шекспир беше жив в наши дни, би казал:"Целият свят е цирк, и всички ние в него сме клоуни".