Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
През нощта, на прозорчето на денонощна аптека мъж: - Госпожице, има ли презервативи XXXL? - О, господине, ама защо така през прозорчето... влезте, премерете!
Други 3,684 прегледа
Следващ →

Още вицове

В болницата: - Иванов, изписваме Ви! - Как така?! А операцията? Аз съм много зле!!! - Оказа се, че имате неплетени здравни вноски от 2000г. - Ама аз тогава бях без работа( в чужбина)?! - Съжалявам мой човек, не аз съм писал закона! Жена се обръща към съпруга си: - Пешо, вчера искаха да ме изнасилят... - Това пък откъде го измисли, ма? - Не съм го измислила, защото, ще ме прощаваш, ама вече ме изнасилиха... - Тогава, защо викаш, че са искали? - Ами, защото, ако не бяха искали - нямаше да ме изнасилят... Питат директорката на 8-мо СОУ след пожара: - Вярно ли е, че имате проблеми с пушенето в училището? - Не, не е вярно, - отговаря директорката, криейки бутилка с уиски зад гърба си. (Моля, да гласуват само ученици от 8-мо СОУ, те знаят вица:-) - Подсъдими, как се почуствахте след като изнасилихте пострадалата - възмутено попитал съдията. - Благодаря, добре! - отговорил подсъдимият. Между влюбени. - Наистина ли ме обичаш, мили? - Ами, да, да! Защо е нужно точно ти да бъдеш изключение?